MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca Książki Ilony Adamskiej i płyty zespołu Sonitus

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca  Książki Ilony Adamskiej  i  płyty zespołu Sonitus
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Greckie Wino aktualny wakacyjny przebój zespołu Sonitus , a do tego nagrania i całego krążka miła lekka lektura autorstwa Ilony Adamskiej. Dla widzów MTV24.TV i sympatyków "Muzycznego Lata 2015 MTV24.TV" mamy trzy zestawy książka wraz z płytą . Aby otrzymać taki wakacyjny zestaw wystarczy napisać do nas.
Liczy się szybkość i rekleks , wystarczy w dniu 01.08.2015 o godzinie 10.00 wysłać  maila na adres:
mmp@poczta.fm  w tytule wpisujemy  "MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV" , a temacie oddajemy glos na trzy ulubione przeboje tegorocznych letnich tygodni . Pierwsze trzy osoby otrzymają upominki.
Upominki ufundowały firmy : I.D.MEDIA  i REGIO RECORDS

Grupa wokalna Sonitus powstała 2 lata temu idąc w ślad za ogólnoświatową kreatywnością ludzi po 50 roku życia. Zaprzeczając stereotypom, jak mówią wokalistki zespołu: "Chcemy udowodnić, że po pięćdziesiątce zaczyna się kolejny z etapów życia i w tym okresie można robić wiele ciekawych rzeczy, rozwijając swoje zainteresowania. Człowiek bez względu na wiek ma prawo do radości i realizacji swoich pasji. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie zespołu wokalnego, tym bardziej, że każda z nas miała w przeszłości kontakt z muzyką i śpiewem". Opiekę artystyczną i muzyczną objął znany polski muzyk, kompozytor i aranżer Bernard Sołtysik (m. in. założyciel i kierownik muzyczny legendarnej grupy wokalnej Pro Contra).

Oferujemy Państwu nasz debiutanci krążek pt. "Zawsze jest właściwy czas" zachęcając wszystkich bez względu na wiek do wspólnej zabawy. Piosenki nasze opisują ludzkie radości i drobne problemy życia. Z pełną świadomością nawiązujemy do stylu muzyki lat 50., 60., 70. ubiegłego wieku. Na płycie znajdziecie Państwo kilka znanych piosenek z przewagą naszych oryginalnych propozycji.

Grupa wokalna Sonitus odniosła wiele sukcesów, została zauważona przez media - radio, telewizję i prasę. Występy zespołu cieszą się dużym uznaniem i bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność. Grupa Sonitus z dużym sukcesem zaprezentowała się poza granicami naszego kraju ,w węgierskim Teatrze Narodowym w Miszkolcu podczas Święta Polonii Węgierskiej oraz na koncertach w Edelany. Grupa Sonitus jest laureatem nagrody Starosty Powiatu Będzińskiego w dziedzinie kultury za 2014 rok.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Poleca : MTV24.TV
Muzyczne Lato 2015 MT V24.TV
Współpraca : Regio Records , I.D.Media
                                                                                                                                               

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica