Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV : 23.07.2016 - TRANSMISJA KONCERTU ANDRE RIEU W KINIE KIJÓW.CENTRUM

Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV :  23.07.2016 - TRANSMISJA KONCERTU ANDRE RIEU W KINIE KIJÓW.CENTRUM
Poleca :MTV24.TV
Zapraszamy na tegoroczną transmisję koncertu Andre Rieu z Maastricht. Występ króla walca, to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego melomana. Telewizja MTV24.TV "Planeta Hitów - Muzyczne Lato 2016" zaprasza i poleca. Partnerami "Muzycznego Lata 2016" są Wypożyczalnia samochodów NUMER 1 RENT ( partner technologiczny ) i DIETERING.COM ( dba o zdrowie i kondycję ekipy muzycznej MTV24.TV ) .


Zapraszamy na tegoroczną transmisję koncertu Andre Rieu z Maastricht. Występ króla walca, to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego melomana.

W czasie koncertów, na przemian z dziełami Straussów i im współczesnych wykonywane są utwory ludowe z różnych krajów, muzyka filmowa oraz utwory powstałe jako składanka kilkunastosekundowych fragmentów kilku utworów. Podczas występów André Rieu zmienia się z dyrygenta w solistę i odwrotnie, niejednokrotnie w trakcie tego samego utworu. Zdarzało się, że muzyce orkiestry towarzyszyło kucie młotem kowalskim w kowadło i wystrzały rewolwerowe. Angażuje publiczność, zachęcając do wspólnego śpiewania partii operetkowych lub tańca.

Andre Rieu - holenderski skrzypek i dyrygent, założyciel Orkiestry Johanna Straussa. W jego opinii muzyka Straussa ówcześnie była muzyką rozrywkową i teraz powinna być traktowana podobnie. Chociaż przeważającą część repertuaru Andre Rieu stanowi muzyka poważna, sposób jej wykonania jest daleki od przyjętych zwyczajów.


Bilety do nabycia w kasach kina Kijów.Centrum

Cena: 45zł

MUZYCZNE LATO - PLANETA HITÓW 2016 MTV24.TV /  ATV  - Warszawa /  Planeta Hitów /

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica