Najpopularniejsi MTV24.TV: "Motywator Lata " Nominowany Krzysztof Szewczyk

Najpopularniejsi MTV24.TV: "Motywator Lata " Nominowany  Krzysztof  Szewczyk
 Motywator Lata 2017   MTV24.TV  / ATV Warszawa  / ONE FM  / PLANETA KOBIET 


, Krzysztof Szewczyk Prezes firmy Nestia Odszkodowania , nominowany do nagrody medialnej.
Krzysztof Szewczyk - człowiek sukcesu , założyciel prężnie działających na polskim rynku firm Nestia Odszkodowania i New Money. Wspiera budowanie młodych firm.Pomysłodawca nagród muzycznych "Złota Nuta oraz filmowych "Kryształowa Kamera". Mecenas kultury ".
Wspiera młodych sportowców.Najnowszy pomysł realizowany wspólnie z marką One Media ,to "AS Biznesu" , w ramach którego skupiać będzie cenione marki krajowe. W pierwszym kwartale 2018 roku na rynku prasowym pojawi się pismo "AS Biznesu" które promować będzie nowe prężnie rozwijające się firmy oraz ich twórców.


W tym roku wyróżnionych zostało dziesięć przedsiębiorczych kobiet statuetką "Diamenty Kobiecego Biznesu" przez Law Buziness Quality oraz Diamenty Kobiecego Biznesu", które wspierał i pomaga w rowijaniu ich firm.
Krzysztof Szewczyk nominowany jest do nagrody "Najpopularniejsi Lata" w kategorii "Motywator" . Plebiscyt organizowany przez media ATV Warszawa , Planeta Kobiet , MTV24.TV. Każde spotkanie z Krzysztofem daje wiarę że nie możliwe staje się możliwe i udowadnia że aby osiągnąć sukces trzeba tylko chcieć.Głosy  na  Krzysztofa  Szeczyka  z NESTIA ODSZKODOWANIA  prosimy przesyłać na adres: onemedia@interia.pl 
Opracował : ONE MEDIA  dla  MTV24.TV


 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica