NOC Z OBCĄ CYWILIZACJĄ , już 28.08.2013 w Centrum Kijów -Kraków , poleca : Małopolskie.TV

NOC Z OBCĄ CYWILIZACJĄ  , już  28.08.2013 w Centrum Kijów -Kraków , poleca : Małopolskie.TV
www.kijow.pl - poleca Małopolskie.tv
 KINOWE BookNight – nowa jakość maratonów filmowych
Kijów.Centrum i Wydawnictwo Otwarte zapraszają na NOC Z OBCĄ CYWILIZACJĄ
23.08.2013r., godzina 20:00
KINOWE BookNight to gratka zarówno dla amatorów dobrego kina, jak i dla miłośników książek. NOC Z OBCĄ CYWILIZACJĄ to pierwsze wydarzenie nowego cyklu! Na początek mamy dla Was powieść PIĄTA FALA – kto kupi ją w kasie kina, dostanie bilet na maraton gratis – trzy filmy o ludziach wobec obcych cywilizacji. Nie będzie to jednak noc z zielonymi istotami. Będzie to noc tajemnicza i pełna niepokoju...
Ludzie kochają bać się kosmitów! Powstało mnóstwo dzieł, w których obcy atakują Ziemię i robią to w sposób… mało wyszukany. Wybierając filmy do NOCY Z OBCĄ CYWILIZACJĄ Kijów.Centrum i Wydawnictwo Otwarte kierowały się innym kluczem. Będziecie mogli obejrzeć historię Ellie (Jodie Foster), która latami prowadzi nasłuch kosmosu i w końcu nawiązuje kontakt z obcą cywilizacją (obcy każą jej zbudować ogromną machinę mającą przenieść ją do innego wymiaru). Potem Prot (Kevin Spacey), pacjent szpitala psychiatrycznego, będzie próbował Wam udowodnić, że pochodzi z odległej planety – a nawet jego lekarz (Jeff Bridges) zaczyna uważać, że nie jest to niemożliwe. Wreszcie Spencer (Johnny Depp) wróci z wyprawy kosmicznej tak odmieniony, że jego żona (Charlize Theron) zacznie się zastanawiać, kim jest ojciec jej dzieci: czy to Spencer wrócił z kosmosu czy może coś opanowało jego ciało i umysł?
Hipnotyzująca, mroczna i nowatorska w podejściu do tematu obcych jest powieść PIĄTA FALA autorstwa Ricka Yanceya, która ukaże się 14 sierpnia nakładem Wydawnictwa Otwartego. W USA miała premierę w maju 2013 roku i natychmiast prawa do jej zekranizowania kupiły GK Films i Sony Pictures. Pierwszy tom doskonałej sagi Yanceya przez recenzentów porównywany jest do dokonań największych mistrzów literatury i kina science fiction. PIĄTA FALA prezentuje jednak całkowicie nowy, świeży obraz konfliktu cywilizacji.

Materiał dzięki uprzejmości : www.kijow.pl  
Polecamy : Małopolskie.TV 
Współpraca : CARO ( www.car-o.pl ) transport i wynajem samochodów na terenie KRAKOWA i TRÓJMIASTA
                       szybko, tanio, profesjonalnie  w  CARO ( www.car-o.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica