Nowy Sącz. Weekend zdrowia, mody i urody z Kasią Cichopek.

Nowy Sącz. Weekend zdrowia, mody i urody z Kasią Cichopek.
Gośćmi specjalnymi (10 marca) weekendu „Mody, zdrowia i urody” w nowosądeckiej Galerii Sandecja była para: aktorka Katarzyna Cichopek i tancerz Marcin Hakiel. Para wystąpiła w II edycji programu Taniec z gwiazdami (2005 rok), zdobywając pierwsze miejsce.

- „Nie jest to mój pierwszy pobyt na Sądecczyźnie.   Rok temu przyjechałam tu  ze spektaklem Teatru Kamienica i Emilianem Kamińskim. Wcześniej byłam tu jako licealistka z chórem mieszanym, w takiej byłam klasie. Chodziliśmy wtedy po górach, zwiedzaliśmy. Macie piękne okolice. Z rodziną jeszcze tutaj nie dotarłam, gdyż to daleka podróż, a mój synek jest zbyt mały. Ale ponieważ jestem bardzo związana z naturą i górami, na pewno odwiedzę tę część Polski. - wyznała Kasia Cichopek. Aktorka udzieliła też krótkiej porady, jak o urodę powinny dbać kobiety w wieku 40 plus - „Trzeba uważać na słońce w tym wieku. Należy dbać o skórę i mocno ją nawilżać, używać specjalne kremy przeciwzmarszczkowe. Delikatnie nakładać podkład, oko wytuszować, szminka i gotowe". Na pytanie, jakie są jej najbliższe plany Kasia Cichopek odpowiedziała - "Na planie filmowym M - jak Miłość mamy teraz przerwę. Wracamy na wiosnę. Czekamy na aurę, aby się zmieniła do nagrań. Poza tym nagrywam program "Sexy mama." Ale najważniejsze jest to, że jestem etatową mamą i jak najwięcej czasu poświęcam swojemu dziecku”. 
     W programie „Mody, zdrowia i urody” znalazły się między innymi pokazy tańca w wykonaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, warsztaty taneczne oraz konkursy z nagrodami. Panie mogły wziąć udział w wiosennych metamorfozach. Natomiast w alei zdrowia i urody chętni korzystali z darmowych badań lekarzy, porad dietetyka, wizażystki oraz stylisty fryzur.

Małgorzata KareńskaAutor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica