Patronat Medialny MTV24.TV : GWIAZDY I KOBIETY SUKCESU NAGRODZONE! 5.EDYCJA LWIC BIZNESU ZA NAMI

Patronat Medialny MTV24.TV : GWIAZDY I KOBIETY SUKCESU NAGRODZONE! 5.EDYCJA LWIC BIZNESU ZA NAMI


GWIAZDY I KOBIETY SUKCESU NAGRODZONE! 5. EDYCJA LWIC BIZNESU ZA NAMI
PATRONAT MEDIALNY MTV24.TV

Tłum kobiet biznesu oraz cenionych osobistości ze świata mediów zjawił się w poniedziałkowy wieczór w DIGITAL KNOWLEDGE VILLAGE w Warszawie na finale 5. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU 2019 połączonej z premierą książki wydawnictwa I.D.MEDIA pt. "Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie". Tego dnia Ilona Adamska, organizatorka wydarzenia, wręczyła również statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU dla osób, które działają społecznie i udzielają się charytatywnie.


Jak czytamy na profilu LWIC BIZNESU na Facebooku wśród Gości znaleźli się m.in. dr Irena Eris, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Katarzyna Bonda, Kasia Miller, Katarzyna Pakosińska, Ewa Szabatin, Iwona Guzowska, Blue Cafe, Tomasz Ciachorowski, Paulina Biernat i Jacek Santorski. Muzycznymi gwiazdami były: Maria Niklińska, Sabina Sago i Justyna Reczeniedi.

Konkurs Lwice Biznesu nagradza kobiety z sektora MŚP, które swoją postawą pokazują, że biznes w połączeniu z pasją równa się sukces.

Jak mówiła na Gali Ilona Adamska plebiscyt pragnie promować kobiety, które są odważne, przebojowe, nie bojące się podejmować ryzyka, wytrwałe a przede wszystkim działające zgodnie z zasadami biznesowego fair play.

W trakcie eventu odbyła się licytacja na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. Licytowano m.in. obraz jednej z najbardziej cenionych polskich malarek - Joanny Sarapaty. Zebrano kwotę ponad 10.000 zł, które zostaną przekazane na organizację ferii zimowych dla podopiecznych Fundacji.

Goście Gali mogli podziwiać ekskluzywne samochody marki JAGUAR I LAND ROVER dzięki Sponsorowi Głównemu Gali - firmie Ride4less.

fot. Piotr Wroniewicz

Opracował : MTV24.TV ( 2020 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica