Patronat MTV24.TV : "Dziękuję Ci za...". Wyjątkowa książka o relacji matka-córka i nie tylko! Premiera w październiku!

Patronat MTV24.TV : "Dziękuję Ci za...". Wyjątkowa książka o relacji matka-córka i nie tylko! Premiera w październiku!
"Dziękuję Ci za...". Wyjątkowa książka o relacji matka-córka i nie tylko! Najbardziej wyczekiwana premiera jesieni 2019 roku. Media patronat telewizja MTV24.TV i Music Media Press. Kolejnego sukcesu wydawniczego życzymy autorce Ilonie Adamskiej.

Trudno wskazać inną, bardziej silną, trwałą i bezinteresowną relację międzyludzką, niż ta, która łączy matkę i jej dziecko, a zwłaszcza – córkę. To matka, całymi latami oddaje nam swój czas, uwagę i troskę, niejednokrotnie traktując to jako oczywistość, a nie poświęcenie. To matka, jako pierwsza wprowadza nas w świat, to wreszcie matka przekazuje nam wzorzec, który, mimo etapu buntu, zdarza nam się powielać. O ogromie tej pracy często uświadamiamy sobie dopiero wtedy, gdy same zostaniemy mamami…


Wymagająca, krytyczna, oschła, zimna, nie umiejąca okazywać uczuć. Stosowała psychiczny terror, kontrolowała na każdym kroku, stawiała chore wymagania. Albo: nie stawiała żadnych granic, nie miała własnego zdania, nijaka, poświęcająca się do bólu, nadopiekuńcza. A może jednak była najlepszą "przyjaciółką", powiernicą trosk i zmartwień?

W życiu bywa różnie. Czasem relacja matka-dziecko nie przypomina sielanki i wzajemne pretensje czy trudne doświadczenia sprawiają, że więzi te trzeba zbudować na nowo.

Wychodząc z założenia, że opowieść o każdej, nawet najbardziej skomplikowanej relacji, może stanowić cenną lekcję dla innych kobiet - postanowiłam stworzyć książkę, która będzie drogowskazem dla przyszłych mam - jakich błędów unikać w wychowywaniu dzieci, jak budować zdrowe relacje z córkami, jak sprawić, by małe dziewczynki wyrosły na szczęśliwe i pewne siebie kobiety. By czuły się piękne, wartościowe, doceniane i szanowane przez mężczyzn.


W książce udział wzięli m.in. dr Mateusz Grzesiak, Katarzyna Miller, Monika Zamachowska, Ania Rusowicz, Ania Powierza i Martyna Kliszewska.

Premiera książki: 11.10.2019.
Książka do nabycia na ikmag.pl/sklep oraz na multistore24.pl

Ilona Adamska :
Dziękuję wszystkim bohaterkom książki (autorkom felietonów), które zgodziły się opowiedzieć o swoich - często trudnych - doświadczeniach związanych z budowaniem relacji matka-córka.

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica