Patronat MTV24.tv: MAGAZYN IMPERIUM KOBIET STARTUJE Z PLEBISCYTEM IMPERIUM URODY

Patronat MTV24.tv: MAGAZYN IMPERIUM KOBIET STARTUJE Z PLEBISCYTEM IMPERIUM URODY
Imperium Urody poleca MTV24.tv

MAGAZYN IMPERIUM KOBIET STARTUJE Z PLEBISCYTEM IMPERIUM URODY patronat  : MTV24.tv

Już po raz drugi redakcja magazynu IMPERIUM KOBIET organizuje plebiscyt na najlepszy kosmetyk roku pod hasłem IMPERIUM URODY. Tegoroczna edycja została połączona z plebiscytem Imperium SPA, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Jury złożone z gwiazd, m.in. Odety Moro, Joasi Jabłczyńskiej, Iwony Guzowskiej, Agnieszki Kawiorskiej i Marioli Bojarskiej-Ferenc wybierze najlepsze kosmetyki dostępne na polskim rynku kosmetycznym, a także najlepsze SPA, Day Spa i gabinety medycyny estetycznej. Wielki finał konkursu odbędzie się podczas IV urodzin magazynu w jednym z ekskluzywnych hoteli w Warszawie początkiem listopada.

W trakcie gali statuetki wręczą zaproszone gwiazdy. Udział w plebiscycie potwierdziły gwiazdy na co dzień współpracujące z wydawnictwem I.D.MEDIA- organizatorem plebiscytu, fotoreporterzy, media, agencje prasowe.

- Ubiegłoroczna edycja konkursu spotkała się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony firm i managerów spa, które zgłosiły się do naszego plebiscytu, jak i Czytelniczek, które z chęcią oddawały głosy na swoje ulubione kosmetyki czy miejsca relaksu. Na gali pojawiło się ponad 200 osób, kilka stacji telewizyjnych. Podobny event szykujemy początkiem listopada. Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim gwiazdom, które zaufały nam i zgodziły się zasiąść w jury podczas II edycji konkursu. Na zwycięzców czekają ekskluzywne statuetki, prestiżowe logo (znak towarowy), który będzie można używać na swoich produktach, ulotkach, reklamach. A przede mnóstwo atrakcji podczas finału. - mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni akcji.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 22.10.2014 pod adresem info@idmedia.pl

Telewizja  MTV24.tv / Małopolskie.tv media patronat  nad imprezą , zapraszamy widzów na relację .

Opracował : Music Media Press dla MTV24.tv
Music Media Press na "Jesień 2014" plyty : Izabela Trojanowska , Quest, Budka Suflera , Dance Attack vo.1
 pod patronatem  MTV24.tv  , IMPERIUM KOBIET  . LBQ 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica