Planeta według Kreta. Autorskie spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem.

Planeta według Kreta. Autorskie spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem.
Z wykształcenia -egiptolog, autor licznych reportaży i filmów dokumentalnych. Ze szklanego ekranu znany przede wszystkim jako prezenter pogody, Jarosław Kret dziennikarz telewizyjny i fotoreporter spotka się z czytelnikami 25 października (czwartek).

Autorskie spotkanie - w ramach programu Dyskusyjny Klub Ksiązki - odbędzie się w czytelni krynickiej Biblioteki Publicznej Aleja Nowotarskiego 1. o godz 12.
     
Jarosław Kret (ur. 1964) otrzymał stypendium na Uniwersytecie Kairskim w Kairze. Przez dwa lata uczęszczał na zajęcia w Instytucie Archeologii Śródziemnomorskiej. Studiował również kulturoznawstwo w Podyplomowym Studium Stosunków Międzykulturowych w Instytucie Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego.W styczniu 2012 otrzymał "Telekamerę" w kategorii "Prezenter Pogody". Wcześniej pracował jako dziennikarz w lokalnych gazetach warszawskich. W 1993 został prezenterem i reporterem „Wiadomości Warszawskich” w prywatnej stacji telewizyjnej Nowa Telewizja Warszawa. Następnie pracował jako dziennikarz i reporter Teleexpressu, którego był też prezenterem. Prowadził autorskie programy telewizyjne: Klub Podróżników, Kino Klubu Podróżników w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym. Od września 2011 na antenie TVP Info jest gospodarzem cyklicznego programu pt. "Polska według Kreta".
 
Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica