Pod patronatem MTV24.TV : 55-lecie Klubu Pod Jaszczurami!!!

Pod patronatem MTV24.TV : 55-lecie Klubu Pod Jaszczurami!!!
JASZCZURY z MTV24.TV
55-lecie Klubu Pod Jaszczurami!!! pod patronatem MTV24.TV

Klub Pod Jaszczurami – najstarszy klub studencki w Krakowie, jeden z najstarszych w Polsce. Miejsce debat politycznych, wystaw, wieczorów poezji, koncertów. Zaczątek wielu wybitnych karier. I choć jakiś czas temu wydawać by się mogło, że to miejsce lata świetności ma za sobą, to obecnie nic bardziej mylnego. Współcześnie Klub Pod Jaszczurami to nie tylko świetne koncerty, dyskoteki cieszące się ogromną popularnością czy cotygodniowe – czwartkowe karaoke z zespołem na żywo. To nadal miejsce wielu ważnych dyskusji, konferencji, inicjatyw kulturalnych, w którym do tej pory czuć atmosferę jego początków, ale już z wielkim smakiem współczesności – na bardzo dobrym poziomie. To miejsce spotkań ludzi różnych profesji, wielu upodobań, odmiennych gustów i wrażliwości.
W tym roku Klub w dniach 24 - 26 kwietnia obchodzić będzie swój jubileusz 55-lecia. To zapis ważnej historii. Nie tylko dla Krakowa, jego mieszkańców… przede wszystkim dla wielu osobistych przeżyć ludzi, którzy odwiedzali i odwiedzają to miejsce. W ostatni weekend kwietnia będziemy uroczyście świętować „urodziny” Jaszczur. Będą to 3 dni wspaniałych wydarzeń, koncertów:
24.04. - WIECZÓR KABARETOWY
18:30 Kabarety Studenckie
20:00 Improskład - Wojtek Tremiszewski i Szymon Jachimek
21:30 Retro Disco Party
25.04. - WIELKA GALA URODZINOWA "Jaszczury wczoraj i dziś"
17:30 Koncert "Jaszczury wczoraj i dziś" wystąpią: Aleksandra Zarębowicz, Agnieszka Ryglicka, Tetiana Guvernych, Karol Dziedzic, Arkadiusz Obrzut, zespoły Antynomia i Inacy.
20:00 Koncert Andrzeja Sikorowskiego z Jackiem Królikiem
22:00 Retro Disco Party
26.04. - WIECZÓR KONCERTOWY
18:00 Koncert Kuby Jaźwieckiego
20:00 Koncert Piotra Roguckiego

NA WSZYSTKIE WYDARZENIA WSTĘP WOLNY!!!


Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica