Pod patronatem MTV24.TV : "Marka jest kobietą" 2015 - krakowskie spotkania w Pałacu Bonerowskim

Pod patronatem MTV24.TV : "Marka jest kobietą" 2015 - krakowskie spotkania w Pałacu Bonerowskim
Pod patronatem MTV24.TV
"Marka jest kobietą" – krakowskie spotkania w Pałacu Bonerowskim   pod patronatem  MTV24.TV

Już 22 stycznia w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Krakowie - The Bonerowski Palace - luksusowym hotelu w samym sercu Krakowa, odbędzie się pierwsze w nowym roku ogólnopolskie spotkanie z cyklu „Marka jest kobietą" – wyzwania liderów w 2015 roku. Wydarzenie poprowadzi Jarosław Waśkiewicz – organizator, redaktor naczelny portalu biznesnafali.pl wraz z gościem specjalnym Gabrielą Antczak – nagrodzona tytułem „Dyrektor Marketingu Roku", laureatką plebiscytu „Sukces Roku”, i „Osobowość Roku”

"Marka jest kobietą" – rozmowy o marce osobistej w życiu i w biznesie to spotkania z najlepszymi praktykami zarządzania, psychologii biznesu, a przede wszystkim wspaniałymi, wartościowymi ludźmi – kobietami godnymi naśladowania, które na co dzień inspirują innych – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, który z najwyższą starannością dobiera swoich rozmówców. Kolejnym atutem tego typu spotkań jest wyjątkowa, pełna pasji atmosfera oraz interakcja z uczestnikami, którą od początku wprowadzają prowadzący, z lekkością przekazując merytoryczną wartość wystąpienia, w przyjaznej atmosferze cocktailowego spotkania. Każdemu wydarzeniu towarzyszą wyjątkowi partnerzy i sponsorzy wieczoru – znane i lubiane marki, które fundują równie wyjątkowe niespodzianki dla uczestników „Marka jest kobietą”, w loterii wizytówkowej.

Kobiety potrzebują wzajemnej energii i motywacji do działania, cudownie dzielą się inspiracjami, a dzięki właśnie takim spotkaniom – nawiązują się zarówno kontakty biznesowe, jak i przyjaźnie. O sukcesie naszej formuły świadczą kolejne wypowiedzi uczestniczek - przedsiębiorczych kobiet biznesu, których nie tylko przybywa ze spotkania na spotkanie, ale i pojawia się stałe grono sympatyków i są to kobiety z całej Polski.

Gabriela Antczak – „Osobowość Roku”, laureatka plebiscytu „Sukces Roku”, jurorka konkursu „Idea Awards”, „Golden Arrow”, autorka poradnika “Mali mogą więcej!” (TOP 10 Empiku w kategorii „zarządzanie”), będącego efektem doświadczeń z pracy w charakterze doradcy w sektorze MŚP. Prywatnie - mama 5-cio letniego Andrzejka.

22 stycznia 2015, godzina 18:00
Kraków, hotel The Bonerowski Palace*****
ul.Rynek Główny 42 / św Jana 1
www.palacbonerowski.pl


Co będzie się działo?

18:00 otwarcie spotkania i powitanie gości, Jarosław Waśkiewicz

18:10 Dlaczego budowanie swojej marki jest dziś ważne? Jakie są najskuteczniejsze strategie budowania marki osobistej? Co wygramy a gdzie stracimy dzięki dobrej/słabej marce osobstej? Jak dobrze wypracowana marka może pozytywnie wpłynąć na rozwój kariery? Czym marka osobista różni się od wizerunku?

wystąpienie ze smakiem i humorem – pełne pasji i praktycznych przykładów do natychmiastowego wykorzystania w życiu i biznesie – w roli głównej Gabriela Antczak i Jarosław Waśkiewicz.

19:30 wspólna dyskusja/debata z uczestnikami
19:45 przerwa kawowa, podczas której ćwiczymy „zasadę 30 sekund – powiedz mi, jaką marką jesteś”

20:00 loteria wizytówkowa, czyli wyjątkowe niespodzianki od wyjątkowych sponsorów i partnerów (więcej na naszym profilu fb)

20:20 Kuluary, smakowanie i dobra zabawa

Inwestycja w siebie: 50 PLN. Płatność przed spotkaniem. Zapraszamy serdecznie. Zgłoszenia i zapytania kierujemy na redakcja@biznesnafali.pl, z dopiskiem „Marka jest kobietą w Krakowie”

* * * * * *
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/706709276094867/


Opracował  : Music  Media Press dla  MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica