POLONIA WAX MUSEUM - Rynek Głowny 39 - Kraków , pod patronatem MTV24.TV

POLONIA WAX MUSEUM - Rynek Głowny 39 - Kraków , pod patronatem MTV24.TV
Rynek Główny 39 -Kraków
Największa atrakcja letnich miesięcy nie tylko dla turystów z kraju i zza granicy ale też obowiązkowy punk zwiedzenia przez mieszkańców Krakowa. Figury woskowe w Krakowie. Zapraszamy na specjalną ekspozycję z okazji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Trzech papieży w jednym pięknie przygotowanym miejscu. Telewizja MTV24.TV zaprasza na Rynek Główny 39 w Krakowie.

 ATRAKCJA DLA CAŁEJ RODZINY - figury woskowe znanych osób i postaci filmowych oraz najnowsza historia Polski "zatrzymana" w wosku.
Spotkać można zarówno postaci historyczne ,bohaterów filmów, celebrytów , gwiazdy showbiznesu, jak i polityków i wielu innych .
Zwiedzajacy to muzemum zobaczą na włąsne oczy  "jak żywych" np. Albert Einstein , Johnny Deppa , trzech papieży : Jana Pawła II , Benedykta XVI  i aktualnego Franciszka . Te figury są najwiekszą atrakcją przygotwaną z myślą o ŚDM  Kraków 2016.
Nie zabrakło figur  Matki Teresy z Kalkuty , Generała Jaruzelskiego , który odczytuje historyczny dekret o wprowadzeniu  stanu wojennego. Nie zabraklo też   gwiazd sportu  Gortat , Małysz , Lewandowski.

Nie może was tego lata tu zapbraknąć , można zrobić sobie zdjęcie z ulubioną postacią  tego muzeum .

Muzeum otwarte jest przez siedem dni w tygodniu  od godziny 9.00 do 22.00 , zapraszamy w im ieniu organziatora  jak i media patronów  do którego grona  zalicza się  nasza telewizja  MTV24.TV.

 Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV
 Współpraca / materiał promocyjny : POLONIA WAX MUSEUM

 Media Patronat :  MTV24.TV /  ATV - Warzawa /  PLANETA KOBIET /  IMPERIUM KOBIET  /
 Partnerem  wystawy i  MTV24.TV  jest  wypożyczalnia  samochodów osobowych  NUMER  1  RENT
 NUMER 1  RENT  ( www.nr1rent.pl  )  partnerem  Planety Hitów - Muzycznego Lata 2016  , otwarcia muzeum 07.07. 2016 roku .


                                                


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica