Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli największa domówka w Polsce w Telewizji Polsat! 31.12. godzina 20.00

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli największa domówka w Polsce w Telewizji Polsat! 31.12. godzina 20.00
Comfortowa Muzyczna Zima 2021 telewizji MTV24.TV ComfortRent - www.comfortrent.com.pl poleca Sylwestrową Moc Przebojów , największa domówka w Polsce tylko w telewizji Polsat. To już 31.12. start o godzinie 20. Tego nie można przespać , bawimy się przed telewizorami tylko z POLSAT.

Telewizja POLSAT zaprasza !

Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach. Dlatego też - specjalnie dla widzów Polsatu - organizujemy w dwóch studiach największą domówkę w Polsce! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy! Największa domówka w Polsce startuje 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00.


31 grudnia o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na największą domówkę w kraju, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach! Nauczymy się tańca od Rafała Maserka, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop na Nowy 2021 Rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy.
W naszym studio na żywo zagrają dla Was, m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams!

Materiał : polsatnews.pl  www.polsatnews.pl 

Opracował : MTV24.TV (2020)

COMFORTOWA MUZYCZNA ZIMA 2021 MTV24.TV poleca tegoroczne powitanie NOWEGO 2021 ROKU z telewizją POLSAT.  ComfortRent - www.comfortrent.com.pl 

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica