URSZULA gwiazdą "Muzycznego Lata 2019 telewizji MTV24.TV " w Krakowie

URSZULA  gwiazdą  "Muzycznego Lata 2019 telewizji MTV24.TV "  w  Krakowie
W sobotę 08.05. w Krakowie spotkaliśmy się z Urszulą , przed owacyjnie przyjętym koncercie w ramach obchodów Dni Nowej Huty. Artystka otrzymała kwiaty i wspaniały tort od przedstawicieli drużyny piłkarskiej z media patronatem naszej telewizji zdrowepudelkowe.pl ( Bartek Kwiatkowski , Michał Lelek )

W trakcie spotkani w gościnnych progach Hotelu Centrum ( Nowa Huta) , zarejestrowaliśmy program "W CZTERY OCZY" z URSZULĄ , w programie usłyszymy o planach artystki, nowym singlu i plebiscycie muzycznym na największy przebój 35 lecia pracy URSZULI. Partnerem plebiscytu i muzycznego lata jest Zdrowe Pudełkowe Catering Dietetyczny ( Kraków ) .

Rok 2018 dla URSZULI był jubileuszowym 35 lat pracy artystycznej , owacyjnie przyjęta trasa koncertowa. Telewizja MTV24.TV wspólnie z portalem Planeta Kobiet postanowiła świętować tego lata ten jubileusz.

Ogłaszamy plebiscyt na TOP 10 URSZULA , dziesięć najpopularniejszych przebojów ,które wybiorą nasi widzowie i czytelnicy strony MTV24.TV.

Glosy na plebiscyt wysyłamy do dnia 20 sierpnia 2019 roku. na adres : malopolskietv@interia.pl

Artystka odbierze z rąk przedstawicieli mediów "Platynową Nutę" za jubileusz 35 lecia , "Złotą Nutę" za największy przebój i "Złoty Laur" za TOP 10 HITS URSZULA .

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica