Zostań Olimpijczykiem. Biegi, gry i świetna zabawa.

Zostań Olimpijczykiem. Biegi, gry i świetna zabawa.
Zawody biegowe dla dzieci i młodzieży, rodzinny bieg na Górę Parkową, Międzynarodowy Turniej Unihokeja, a także występy artystyczne, gry, konkursy i zabawy. To atrakcje (31 maja) przygotowane na deptaku w ramach imprezy sportowo - edukacyjnej „Zostań Olimpijczykiem”.

Organizatorką corocznej imprezy sportowo – edukacyjnej, „Zostań Olimpijczykiem” jest sędzia hokejowy, Katarzyna Zygmunt, która mówi - „Wydarzenie to organizujemy od 2007 roku. Mam nadzieje, że poprzez liczne gry, konkursy i zabawy, które przygotowaliśmy uda nam się zarazić dzieci i młodzież pasją do uprawiania sportu. To świetny wstęp do Dnia Dziecka i okazja do rekreacji rodzinnej”.
    Gośćmi honorowymi imprezy byli Katarzyna Burghardt, polska lekkoatletka, uczestniczka Mistrzostw Świata, Pucharów Świata, Pucharów Europy, mistrzyni Polski w chodzie na 20km, Gabriel Samolej, ambasador projektu PGNiG "Hokejowe Nadzieje Olimpijskie Czas na Gaz!", trzykrotny Olimpijczyk, były polski hokeista występujący na pozycji bramkarza, a także tegoroczni Olimpijczycy: - Karol Mikrut i Patryk Poręba. Na uczestników imprezy czekały lody, ufundowane przez firmę KORAL.

Małgorzata Kareńska & Andrzej Gulewicz


Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica