Zumba Party po raz drugi. Z Miss Polski i strongmanem

Zumba Party po raz drugi. Z Miss Polski i strongmanem
Fundacja „Małopolskie Serce” zaprasza w piątek, tuż po Wielkanocy (5 kwietnia) na imprezę charytatywną Zumba Party, która odbędzie się w Szkole Podstawowej nr. 2 w Krynicy - Zdroju. Gośćmi specjalnymi imprezy będą Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, a także strongman Tomasz Kowal.

- „Zbieramy fundusze na rehabilitację i leczenie naszych podopiecznych. W tej chwili mamy ich troje. - mówi Tomasz Studniarz, prezes Fundacji Małopolskie Serce. I dodaje - „Podpisaliśmy także umowę o współpracy ze Światełkiem Nadziei – organizacją, która opiekuje się dziećmi z autyzmem. Ich podopieczni są więc także naszymi”. 
     W Krynicy - Zdroju charytatywna „Zumba Party” odbędzie się po raz drugi. Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy mogą liczyć na  świetną zabawę i mnóstwo spalonych kalorii, a jednocześnie - bawiąc się - pomogą dzieciakom w powrocie do zdrowia. Podczas imprezy pojawią się: Footbag Królik, a także Butterfly Crew. Całość poprowadzi Renata Krzaczkowska, instruktorka Zumba Fitness
Start Zumba Party o godz. 18.00, wstęp: cegiełka – 10 zł.

*****
Zumba to połączenie aerobicu i tańca. Proste kroki, kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej zabawy. Dba o kondycję, a przede wszystkim naprawia samopoczucie i zapewnia optymistyczne spojrzenie na rzeczywistość.

tekst red. Małgorzata Kareńska foto. Fundacja Małopolskie Serca
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Fundacja Małopolskie Serce

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica