Ilona Adamska dla MTv24.TV "KWADRANS NA URODĘ" - Gorące trendy - kontrasty

Ilona Adamska dla MTv24.TV "KWADRANS NA URODĘ" - Gorące trendy - kontrasty
Ilona Adamska ( I.D.Media ) zaprasza na kolejne wydanie działu naszej telewizji "Kwadrans Na Urodę". Dziś prezentujemy : Gorące trendy - kontrasty.

Gorące trendy - kontrasty
Nie bez powodu mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. Ta zasada rządzi się swoimi prawami nawet w modzie, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i planować swoje stylizacje w taki sposób, by zamiast wprowadzać chaos, tworzyły spójny i oryginalny wizerunek .

Można śmiało powiedzieć, że w tym sezonie na modowych wybiegach rządzą odważne, kontrastowe zestawienia. Na pierwszy rzut oka poszczególne elementy takich stylizacji kłócą się ze sobą i sprawiają wrażenie kompletnie nieprzemyślanych. Dlatego przy wyborze przeciwstawnych zestawień każdy z ich elementów warto dopasować tak, by nasz wizerunek zachwycał swoją oryginalnością. Oto nasze podpowiedzi :

Kolor rządzi!

Połączenie dwóch kontrastowych kolorów przyciąga spojrzenia, zwłaszcza jeśli są to intensywne barwy. Nic dziwnego zatem, że jest to trend obecny na modowych wybiegach i naszych ulicach już od kilku sezonów. Zabawa kolorami może być też sprytnym sposobem na rozprawienie się z jesienną chandrą. Warto spróbować!

Zabawa formą i... treścią!

Żadna inna pora roku nie sprzyja przeciwstawnym połączeniom materiałów tak bardzo, jak jesień czy łagodna zima. Tylko wtedy bowiem zestawienie ciepłych swetrów o grubym splocie czy puchowych kurtek z delikatnymi zwiewnymi sukienkami bądź spódnicami wygląda przekonująco i bardzo na czasie. Nasza wskazówka: taką stylizację każda kobieta wyczaruje umiejętnie łącząc stroje, które ma już w swej szafie, bez konieczności organizowania wyprawy na zakupy.

Siła tkwi w szczegółach

Stylizacja oparta na przemyślanym łączeniu elementów o zupełnie odmiennym charakterze może nie zdać egzaminu wówczas, gdy mówimy o stroju do pracy. W biurze obowiązuje przecież dress code, którego lepiej nie łamać decydując się na zestawienia kontrastowych kolorów i faktur. Na szczęście jest na to sposób: wystarczy przełamać oficjalny charakter stylizacji posługując się dodatkami.

W tę stylistykę idealnie wpiszą się zwłaszcza okulary marki Bolon, dostępne za pośrednictwem firmy KOCH OPTICAL (http://www.kochoptical.pl/category/bolon-women?horizontal).

- Dyskretny urok oprawek marki Bolon i Retro Paris przejawia się w ich delikatnej, misternie skonstruowanej formie, która tworzy zaskakująco trafne połączenie z wielkością i kształtem zastosowanych w nich szkłach. - mówi Justyna Kochańska z firmy KOCH OPTICAL.

Efekt kontrastu osiągnięty zostaje zatem przy połączeniu odważnych fasonów i delikatnych form w szlachetną całość. Skojarzenie oparte na wytwornej elegancji nie jest tutaj przypadkowe: oprawki marki Bolon symbolizują bowiem wielkomiejski szyk, jaki króluje na ulicach Paryża, Warszawy, Berlina, czy... Bolonii. Jednym słowem, oprawki marki Bolon to idealna propozycja dla osób ceniących zarówno nowoczesny jak i wyrafinowany styl, wizerunek przyciągający spojrzenia, ale nasuwający też skojarzenia z elegancją.
Propozycje KOCH OPTICAL są zatem idealne dla tych, którzy chcą przełamać swój wizerunek za pomocą jednego środka o wielkiej sile wyrazu. Prawda, że inspirujące?

Okularów BOLON i RETRO PARIS szukaj w dobrych salonach optycznych.

Joanna Bielas / I.D.MEDIA dla MTV24.TV ( 2019 )
Współpraca ; Ilona Adamska / I.D.MEDIA
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica