KWADRANS NA URODĘ : Kolorowe Lato 2016

KWADRANS NA URODĘ : Kolorowe Lato 2016
Kwadrans Na Urodę z MTV24.TV
W tym sezonie wyraziste, czyste kolory podbiły modowe wybiegi i ulice. Najnowsza kolekcja marki Axami idealnie wpisuje się w te trendy! Poleca : KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV prezentuje Ilona Adamska"Z przyzwyczajenia" kupujesz tylko białą lub czarną bieliznę? W twojej garderobie zagościła monotonia? Czas z tym skończyć! Warto wiedzieć, że najważniejszy nurt sezonu wiosna/ lato 2016 to mocny, wyrazisty kolor. Odcienie morskiej toni, ametystu, czy soczystej maliny są obecnie supermodne! Bielizna marki Axami z najnowszej kolekcji Charme de Provence idealnie wpisuje się w ten trend, zaraża pozytywną energią oraz inspiruje swym szlachetnym wydaniem!
Te warunki spełniają modele Olive i Basilic. Zdecydowany kolor morskiej toni jest wprost stworzony dla słowiańskiego typu urody. Bielizna w tym szlachetnym odcieniu nie tylko idealnie podkreśli twoje kształty, ale doda ci też pewności siebie!
Dużą dawkę pozytywnej energii zapewni ci również bielizna w kolorze ametystu. To uniwersalna barwa, która pasuje zarówno blondynkom, brunetkom jak i rudowłosym paniom. Bez względu na to, jaki typ urody reprezentujesz, modele bielizny marki Axami: Safran czy Lavande, wydobędą wszystkie twoje atuty!
Równie efektownie prezentuje się bielizna w odcieniu soczystej maliny. Najlepszym tego dowodem jest szeroki wachlarz modeli w tym kolorze, jaki ma do zaoferowania marka Axami. Kompleciki: Fraise, Grenade, Cerise czy Framboise wyzwolą w tobie subtelną, a jednocześnie zmysłową stronę kobiecości.
Wypróbuj więc na sobie terapię kolorem i przekonaj się sama, że bielizna Axami kusi energią i poprawia humor, nie tylko tobie... ale też twojemu mężczyźnie!

Więcej na www.axami24.pl

Fotograf: Eva Sarraute
Modelki: Laura Giraudi, Hai Ly i Marine Bories
Make-up: Cathy Bulteau i Aurore Deleuze
Fryzury: Romain Hairstyle i Leatitia Bazin
Miejsce : Ferme Elhorga

Opracował :  KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV  /  ILONA ADAMSKA  - I.D.MEDIA 
Współpraca : Music Media Press
"ORLIK" - Krynica Zdrój  www.hotelorlik.pl  -  Obiekt przyjazny rodzinie  2016  wg widzów  MTV24.TV , ATV - Warszawa , czytelników  PLANETA KOBIETKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica