KWADRANS NA URODĘ MIKOŁAJKI z MTV24.TV: Magiczne Mikołajki?

KWADRANS NA URODĘ MIKOŁAJKI z MTV24.TV: Magiczne Mikołajki?
Magiczne Mikołajki?

Najlepszy pomysł na sprawienie radości wyjątkowej kobiecie w Mikołajki? Elegancka bielizna od Axami!
Nadchodzą Mikołajki- cudowny czas, kiedy chcemy obdarować bliskie naszemu sercu osoby jakimś urokliwym, zapadającym w pamięć prezentem. Dla wielu osób wybór mikołajkowego podarunku jest jednak prawdziwą udręką... Dlaczego? Powód jest przeważnie jeden: brak pomysłu!

- Kocham moją żonę i chętnie korzystam z każdej sposobności, by sprawić jej radość. Problem jednak polega na tym, że nigdy nie mam pewności, czy to co wybrałem, przypadnie Agacie do gustu. Poza tym, jak każdy facet nie znoszę robić zakupów i nie wyobrażam sobie, że mógłbym godzinami biegać po galerii handlowej w poszukiwaniu idealnego prezentu - mówi Tomek Sasinowski z Przemyśla.

Ten problem dotyka wielu panów, którzy chcą wyczarować uśmiech na twarzy swoich ukochanych. Na pozór możliwości jest wiele: perfumy, książka, płyta ulubionego wykonawcy... zawsze jednak pojawia się obawa, że nie trafimy w gust obdarowanej osoby. Jak zatem wybrnąć z tej sytuacji? Okazuje się, że gotowe rozwiązanie podpowiadają... same kobiety!

- Mikołajki to dla mnie cudowny czas. Lubię wtedy zaskakiwać bliskich choćby drobnymi upominkami. A czy mnie zawsze cieszą otrzymane podarunki? Przyznam, że bywa z tym różnie. Czasem prezenty, które dostaję od męża sprawiają wrażenie przypadkowych. Tymczasem ja marzę o tym, by otrzymać... elegancki komplecik bielizny! - zwierza się Agata Sasinowska.

Jak widać, wybór mikołajkowego podarunku może być banalnie prosty. Wystarczy tylko zajrzeć na stronę www.axami24.pl i spośród wielu propozycji tej marki wybrać taką, która sprawi radość nie tylko obdarowanej kobiecie, ale także jej mężczyźnie. Dzięki zakupom w sklepie internetowym Axami nie tracisz czasu, ani pieniędzy na poszukiwanie idealnego prezentu. Poza tym, masz pewność, że trafisz w gust swojej ukochanej, a to przecież najważniejsze!

Opracował : IK TV RECORDS  dla  MTV24.TV
Współpraca :  Ilona Adamska  I.D.Media

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica