KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV : Patryk Tomaszewski - Bądź sobą - be Lavish!

KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV :  Patryk Tomaszewski - Bądź sobą - be Lavish!
Patryk Tomaszewski na lato 2016
"Planeta Hitów - Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV" to nie tylko koncerty, muzyka, przeboje ale podpowiadamy jak dobrze tego lata wyglądać aby zadbać o swoja urodę. Nic tak nie dodaje urody jak dobre ubranie. polecamy na lato 2016. Lubisz styl sportowy, ale jednocześnie chcesz wyróżnić się w tłumie jednakowo ubranych osób? Weź przykład z Patryka Tomaszewskiego- trenera i wielkiego fana kolekcji marki beLavish!


Jest wiele firm odzieżowych, które mają do zaoferowania ubrania w stylu sportowym. Ale nie każda marka jest tak wyjątkowa jak firma beLavish! Zdobywca statuetki w plebiscycie "Prestiżowy produkt roku 2016", zorganizowanym przez magazyn "Law Business Quality" wyróżnia się na rynku oryginalnymi projektami, ich pięknym wyglądem i funkcjonalnością!
„Nasze ubrania przeznaczone są dla osób, które nie tylko lubią wyglądać dobrze i stosownie do okazji, ale przede wszystkim są aktywne. Warto podkreślić, że ta aktywność nie ogranicza się tylko do fitness clubu, lecz dotyczy wszystkich dziedzin życia. Dlatego w naszej kolekcji znajdują się nie tylko świetne bluzy i spodnie dresowe, mamy również marynarki i sukienki w których można iść na szaloną imprezę”- mówi Joanna Bujas współtwórczyni marki Lavish.
Kolekcja marki beLavish ma grono wiernych wielbicieli stylu streetwear. Do fanów marki zalicza się również Patryk Tomaszewski- master trener w Fitness University Poland, doświadczony szkoleniowiec, międzynarodowy prezenter fitness oraz... pasjonat fotografiki.
Patryk na co dzień pracuje w szkole trenerów, specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz zajęciach choreograficznych. Bierze udział w zjazdach w Polsce i zagranicą. Dlatego każdego dnia potrzebuje mieć na sobie ubrania, które sprawdzą się w każdej sytuacji- zarówno na treningu, jak i na spotkaniu poza murami klubu sportowego:
„Kilka miesięcy temu w mojej szafie pojawiły się ubrania marki Lavish, zresztą w jakiej szafie?! W szafce szatni, w torbie, na siedzeniu samochodu – dosłownie wszędzie, gdzie tylko uda mi się zatrzymać w codziennym biegu. Dlaczego uwielbiam ubrania Lavish? Bo są wykonane z doskonałych tkanin, nie gniotą się, nie rozciągają i nie deformują – a mnie zależy na dobrym wyglądzie.”- mówi trener Patryk Tomaszewski.
Patryk, zapytany o swój ulubiony projekt marki Lavish, odpowiada bez zastanowienia: to płaszcz beLavish! Dzięki nowoczesnemu krojowi w stylu unisex świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Według Patryka, największą zaletą płaszcza jest jego świetna jakość- wykonany z tkaniny softshell, pozwala skórze oddychać, a jednocześnie zatrzymuje ciepło. W dodatku dzięki zastosowaniu technologii Durable Water Resistan płaszcz jest w dużym stopniu odporny na przemakanie.
„Uwielbiam płaszcz Lavish! Jest niezastąpiony, kiedy wieczorem kończę pracę trenera i wychodzę na zewnątrz - otulam się nim, narzucam kaptur i czuję jego miękkość. Uwielbiam go też za jego oryginalny i uniwersalny wygląd” – mówi zachwycony trener.
Patryk Tomaszewski już wybrał swoją ulubioną markę odzieżową. A jaki jest twój ulubiony projekt marki beLavish?
Więcej na: http://belavish.com.pl/
Joanna Bielas / I.D.MEDIA
Model - Patryk Tomaszewski
Photo & retouch - Małgorzata Brylla
Hair & makeup - Monika Mika

Poleca : MTV24.TV  , współpraca: Music Media Press
 Muzyczne Lato 2016 - Planeta Hitów  wspierana jest przez Hotel "ORLIK" ( www.hotelorlik.pl ) wypoczynek przez cały rok.


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica