Kwadrans Na Urodę MTV24.TV: Wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Matki!

Kwadrans Na Urodę MTV24.TV: Wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Matki!
Kocha bezwarunkowo, wspiera bez względu na okoliczności, doradza najlepiej na świecie- choćby za to Mama w dniu swojego święta zasługuje na wyjątkowy prezent. Inspiracje? Znajdziesz je w ofercie Kliniki Korona!

Chyba nikt nie wątpi w to, że każda Mama zasługuje na to, by jej miłość, trud i poświęcenie były doceniane przez cały rok, nie tylko od święta. Nie każdemu dziecku – dużemu czy małemu, udaje się jednak ta sztuka, dlatego warto wykorzystać 26 maja do podkreślenia naszych uczuć do najważniejszej, najbardziej oddanej kobiety w naszym życiu. Każdy, nawet najmniejszy drobiazg, którym obdarujemy Mamę w dniu Jej święta będzie dla Niej bezcenną pamiątką. Dla tych jednak, którzy chcą w szczególny sposób uhonorować Dzień Matki idealną wskazówką będzie…. voucher na jeden (lub kilka) profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, jaki ma do zaoferowania Klinika Korona.

To idealne rozwiązanie – bon podarunkowy daje bowiem możliwość zapracowanej, zabieganej Mamie zatrzymać się, odprężyć i choć na chwilę pomyśleć o swoich potrzebach. Dużą dogodność stanowi fakt, że voucher można wykorzystać w dowolnie wybranym momencie, bez konieczności zmiany wcześniej ustalonych planów. Wreszcie najważniejsze: efekty takiego prezentu będą cieszyć obdarowaną przez nas osobę naprawdę przez długi czas!

W bogatej ofercie Kliniki Korona znaleźć można wiele zabiegów, które są godne polecenia dla Mamy. Szczególną uwagę warto zwrócić jednak na kurację regeneracyjną dla dłoni.
- To idealna propozycja dla każdej pani po 40. roku życia – wtedy bowiem skóra dłoni traci jędrność, wiotczeje, pojawiają się przebarwienia. Zabieg pielęgnacyjny pozwala zatrzymać te zmiany, a dzięki głębokiemu nawilżeniu i intensywnej regeneracji sprawia, że dłonie - wizytówka każdej kobiety - znów będą zachwycać. – mówi doktor Marek Janisz.
Innym pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki jest voucher na kremową maskę z kwasem hialuronowym – idealny zabieg pielęgnacyjny szyi i dekoltu:

- Najnowsza, niezwykle skuteczna technologia używana w przypadku tej formy pielęgnacji pozwala uzyskać wspaniałe rezultaty. Innowacyjna formuła kwasu hialuronowego docierając do głębszych warstw skóry sprawia, że staje się ona optymalnie nawilżona, a dzięki pobudzeniu do działania włókien kolagenowych, wzrasta elastyczność. W rezultacie szyja i dekolt w ciągu jednego popołudnia nabierają młodszego wyglądu.- mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.
Zapracowanym Mamom warto też polecić łączący w sobie delikatność i skuteczność pielęgnacji, odmładzający zabieg z algami morskimi:

- Skoncentrowany wysokojakościowy wyciąg z alg morskich to źródło wielu dobroczynnych substancji dla dojrzałej skóry, np. naturalnego silikonu, który przywraca skórze sprężystość i promienny blask. To zatem idealna propozycja dla pań, które chcą zniwelować defekty urody, bez konieczności sięgania po bardziej radykalne środki, takie jak inwazyjne zabiegi pielęgnacyjne. – poleca doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.
Chwila odprężenia, możliwość zadbania o swoją urodę, a przede wszystkim uśmiech – takie rezultaty zapewniają profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dostępne w Klinice Korona. Voucher na jeden z nich, lub na cały pakiet to zatem idealny prezent na 26. Maja!

Vouchery można zamówić na www.zdrowe-piekno.pl

Opracował  :  Fonomedia  Group   dla  MTV24.TV
Współpraca : Ilona  Adamska   I.D.Media
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica