Kwadrans Na Urodę : Poleca ILONA ADAMSKA - JAK WAŻNY JEST DLA CIEBIE MAKIJAŻ?

Kwadrans Na Urodę :  Poleca ILONA ADAMSKA  - JAK WAŻNY JEST DLA CIEBIE MAKIJAŻ?
Kwadrans Na Urodę - Ilona Adamska
JAK WAŻNY JEST DLA CIEBIE MAKIJAŻ?

Makijaż bezsprzecznie stanowi jeden z elementów sztuki uwodzenia. Spojrzenie rzucane spod wyraźnie zaznaczonych rzęs czy czerwone usta zawsze przyciągają uwagę. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia bez make-upu z domu, co potwierdzają ostatnie badania przygotowane przez magazyn Imperium Kobiet i Interaktywny Instytut Badań Rynkowych. 

W sondzie Imperium Kobiet udział wzięło ponad 200 Czytelniczek portalu. Na pytanie: Jak często się malujesz? ponad 70% z nich odpowiedziała, że codziennie.

- Nie wyobrażam sobie wyjścia do pracy bez makijażu. Dla mnie wygląd zewnętrzny, a zwłaszcza twarz i dłonie są wizytówką człowieka. Starannie wykonany make-up dodaje nam blasku, pewności siebie, a także wzmacnia poczucie atrakcyjności. - mówi Kamila Bar, szefowa marketingu w jednej z warszawskich korporacji.

- Wyjście bez makijażu to dla wielu kobiet spory problem. Dla mnie także. Makijaż jest moim przyjacielem. Stymulatorem piękna. Malujemy się dla lepszego samopoczucia, lepszego odbioru naszej osoby i dla ... mężczyzn. Na makijaż potrafię poświęcić nawet godzinę. - dodaje Renata Majewska, szefowa szkoły tańca.
Jak pokazują badania przeprowadzone przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych opublikowane na portalu WP.PL - ponad połowa Polek codziennie maluje się do pracy czy szkoły. Co trzeciej na dobrym makijażu zależy tak bardzo, że na jego zrobienie poświęca nawet 20 - 30 minut.

- Coraz częściej kobiety traktują makijaż jako ważny element dresscode'u. Staje się on pewnego rodzaju formą autoprezentacji i autoekspresji. Kobiety malują się, bo chcą czuć się atrakcyjnie, chcą ukryć swoje niedoskonałości cery lub zmęczenie, chcą być bardziej pociągające, pragną wyglądać świeżo. - mówi Kelly Truong, właścicielka marki kosmetycznej Kelly Couronne.

- Aby nasza twarz wyglądała zdrowo i świeżo, wybierajmy tylko dobre i sprawdzone kosmetyki. Produkty marki Kelly Couronne (a zwłaszcza pomadki i błyszczyki) to wysokiej jakości kosmetyki, które nie sklejają ust, podkreślają ich naturalne piękno. Sprawiają, że wargi wydają się pełniejsze i większe. Nasze pomadki dostępne są w szerokim wachlarzu kolorów i odcieni, począwszy od klasycznej czerwieni pasującej niemal każdej kobiecie, po romantyczny róż czy bordowe tonacje zarezerwowane na wieczorowe wyjścia. Kosmetyki adresowane są do kobiet, które oczekują efektownego, a zarazem odważnego podkreślenia ust. – dodaje szefowa marki Kelly Couronne.
Calvin Klein powiedział kiedyś, że najlepszy wygląd, to wygląd naturalny, ale makijaż jest niezbędny, aby go uzyskać.

Dlatego szukając najlepszych kosmetyków do makijażu - zajrzyj na stronę www.kelly.com.pl i wybierz produkty idealne dla Twojej twarzy.
Pamiętaj, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze!

Autor : Ilona Adamska I.D.Media ( 2019 )
Opracował : MTV24.TV ( 2019 ) KWADRANS NA URODĘ


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica