KWADRANS NA URODĘ : Premiera nowej kolekcji Wojewodzic Baby!

KWADRANS NA URODĘ : Premiera nowej kolekcji Wojewodzic Baby!

Premiera nowej kolekcji Wojewodzic Baby! poleca  "KWADRANS NA URODĘ" telewizji MTV24.TV

Nareszcie są! Urocze, niewielkie, ale robiące niesamowite wrażenie. O czym mowa? Oczywiście o unikatowych torebkach z kolekcji Wojewodzic Baby!

Dla każdej dziewczynki wzorem jest jej mama. To dlatego każda mała modnisia z takim zapałem ogląda (a gdy nikt nie widzi, nawet testuje!) kosmetyki swojej mamy, chce się do niej upodobnić i nosić te same ubrania. Dla małej elegantki największą inspiracją jest jednak torebka mamy. Dlaczego? To proste – torebka kryje w sobie niesamowite skarby i tajemnice, o których wie tylko jej właścicielka. Nic dziwnego zatem, że to właśnie torebka stanowi dla małej księżniczki przedmiot pożądania, którego w stu procentach nie zastąpią jej dziecięce wersje i odpowiedniki z wizerunkiem bohaterów bajek. Idąc tym tropem znana i ceniona marka Wojewodzic, producent luksusowych torebek i galanterii skórzanej na każdą okazję, postanowiła zaprezentować wyjątkową linię torebek przeznaczonych dla najmłodszych dziewczynek, odzwierciedlających „dorosłe” modele i fasony. Jak mówi Michał Wojewodzic, dyrektor marketingu marki Wojewodzic, ten innowacyjny pomysł podsunęło… samo życie:

– Pomysł zrodził się w naszych głowach w momencie gdy moja córka skończyła pół roku. Wtedy to odwiedzili nas rodzice, żeby wręczyć jej przygotowywany w tajemnicy prezent – malutką torebkę skórzaną uszytą w naszej firmie. Osobiście byłem zachwycony tym produktem i jako młody rodzic, który widział już chyba wszystko dla dzieci, zdałem sobie sprawę, że czegoś takiego brakuje na rynku. -mówi Michał Wojewodzic, dyrektor marketingu marki Wojewodzic.

W efekcie powstał wyjątkowy produkt, który ucieszy oko każdej małej kobietki. Torebeczki marki Wojewodzic są bowiem pełne niekwestionowanego uroku, a ponadto odzwierciedlają w pomniejszeniu najnowsze trendy dla dorosłych wielbicielek mody. Tym samym, torebki z kolekcji Wojewodzic Baby idealnie sprawdzą się jako dodatek do bardziej eleganckiej niż codzienna stylizacji i pozwolą dziecku zabłysnąć na rodzinnej uroczystości. Zdadzą też egzamin podczas wizyty w teatrze, w restauracji, czy podczas spaceru -obowiązkowo w towarzystwie mamy noszącej swoją torebkę.

Samych rodziców z pewnością zainteresuje fakt, że torebki marki Wojewodzic Baby zostały wyprodukowane z mięciutkiej skóry najwyższej jakości, dlatego torebeczki te mogą służyć latami i towarzyszyć córce w ważnych momentach w jej życiu. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że każdy, nawet najdrobniejszy detal cudeniek z linii Wojewodzic Baby: paski, zapięcia, czy dekoracyjne chwościki, zostały wykonane z wielką starannością. Dzięki temu rodzice zyskują pewność, że torebeczka od Wojewodzic Baby, która trafiła w ręce ich dziecka zapakowana w oryginalny papier i firmowe pudełko, to produkt ekskluzywny i wyjątkowy w każdym calu.

Torebki z najnowszej kolekcji marki Wojewodzic adresowane do najmłodszych fashionistek pozwalają podkreślić ich niekwestionowany urok i czar, zaakcentować elegancję, tak bardzo potrzebną w wielu sytuacjach i wydarzeniach, w których uczestniczy każda mała dama, pomagają również w wykreowaniu fantastycznych zabaw inspirowanych dorosłymi kobietami. Słowem, to must have w szafie każdej małej księżniczki!

Więcej na www.wojewodzic.com.pl

fot. Dorota Czoch

Joanna Bielas dla  telewizji  MTV24.TV  , Opracował : MTV24.TV  ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica