KWADRANS NA URODĘ z EFL : WIKTORIA KARKOSZ na MISS ECO TEEN 2019

KWADRANS NA URODĘ z EFL : WIKTORIA KARKOSZ na MISS ECO TEEN  2019
"Kwadrans Na Urodę" telewizji MTV24.TV - www.mtv24.tv prezentuje : Easy_Fit Looker Restaurant - Catering na terenie kraju dla sportowców , seniorów , osób pracujących i tych którzy chcą zdrowo odżywiać . Easy_Fit Looker Restaurant i MTV24.TV -www.mtv24.tv "Dobre Bo Zdrowe " zaprasza na kiermasz Bożonarodzeniowy , szczegóły szukaj na www.mtv24.tv zakładka "smacznego"

Młoda rawiczanka Wiktoria Karkosz reprezentuje Polskę w konkursie MISS ECO TEEN.To konkurs piękności ale również promowanie eko .Jak mówi Wiktoria ten konkurs składa się z wielu czynników ,jakie mają wpływ na wynik Jury .15 % wynika z wyglądu kandydatki oraz zaprezentowania siebie w poszczególnych odsłonach stylizacji .Jedna z tych prezentacji pokazuje suknię ręcznie malowaną w maki zaprojektowaną przez Esterę Grabarczyk .Uszyta została z białego lnu z zakładów lniarskich z Kamiennej Góry .Ważnym aspektem w tym konkursie jest promowanie znaczenia ratowania naszej planety .Bierzemy udział w akcjach ekologicznych , wykładach, promocji działań ekologicznych ,udzielamy wywiadów na temat ekologii .Jak my jako kandydatki postrzegamy ten temat .Ten temat jest mi szczególnie bliski stąd branie udziału w takich akcjach na terenie Polski .To nie tylko blichtr i korona .Jednym z najciekawszych elementów tego konkursu jest to że jedną z kreacji trzeba wykonać z materiałów z odzysku .Moją wykonała własnoręcznie z resztek materiałów poprodukcyjnych Estera Grabarczyk. Projektantka poszła w barwy Polski .Suknia została wykoanna ręcznie z ponad 1000 szt biało- czerwonych maków .
Dlatego Wiktoria na łamach naszego portalu zwraca się do państwa z prośbą o wsparcie .Oto ona ;,Witam państwa serdecznie ! Nazywam się Wiktoria Karkosz . Zwracam się z prośbą o wsparcie mediów Obecnie znajduję się w Egipcie na światowym konkursie MISS ECO TEEN I mam zaszczyt reprezentować Polskę!
Potrzebuję wsparcia w postaci like, komentarzy, udostępnienień mojego finałowego zdjęcia na Facebooku i instagramie MISS ECO TEEN INTERNATIONAL. Ważne jest również aby zarówno na Fb i instagramie polubić tą stronę MISS ECO TEEN
Oto linki:
https://www.facebook.com/missecoteen/photos/a.433188730843028/576032153225351/?type=3
https://www.instagram.com/p/B5eoKNNH-I7/?igshid=1rf3g2ka60w88
Jury bierze pod uwagę wsparcie od swojego kraju do przyznania poszczególnych tytułów. Wierzę w moc rodaków .Niech i mnie niesie Wasze wsparcie .

Dziękuję i pozdrawiam!
Miss Eco Teen Poland 2019,
Wiktoria Karkosz

Trzymamy kciuki za Wiktorię !!!

Opracował : MTv24.TV ( 2019 ) Współpraca : www.easyfitlook.pl

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica