KWADRANS NA URODĘ : "Zdrowie i uroda powinny iść w parze"

KWADRANS NA URODĘ : "Zdrowie i uroda powinny iść w parze"
Pod patronatem MTV24.TV
"Zdrowie i uroda powinny iść w parze"

Pod tym hasłem w miniony wtorek w warszawskim oddziale ekskluzywnej Kliniki Korona, odbyło się wyjątkowe spotkanie Czytelniczek Imperium Kobiet. Pod patronatem MTV24.TV  i M usic Media Press

Niemal 20 Pań wzięło udział w inspirującym wykładzie dr Marka Janisza, właściciela Kliniki Korona, który opowiedział o niezwykle istotnych zagadnieniach związanych z profilaktyką i leczeniem raka piersi.

Rak piersi należy do najczęściej występujących nowotworów w Polsce. Wokół tej choroby krąży mnóstwo mitów i nieprawdziwych informacji. Dr Marek Janisz przystępnie mówił o profilaktyce i korzyściach płynących w wykonywania badań USG. Uzupełnieniem powyższej prelekcji była kolejna - tym razem o zabarwieniu urodowym. Nie od dziś wiadomo, że zdrowa kobieta, to piękna kobieta, a piękno można wydobywać na różne sposoby, także korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Garść informacji o kwasie hialuronowym, botoksie i sposobach ich wykorzystania wzbudziła zainteresowanie Pań, które zasypały wręcz pytaniami dr Marka Janisza, którego klinika oprócz specjalizacji związanej z piersiami, zajmuje się także medycyną estetyczną, wykonując zabiegi na najwyższym poziomie.

Panie podczas spotkania mogły liczyć na liczne atrakcje. Wysłuchały prelekcji braffiterki reprezentującej markę Change Lingerie, która zaprezentowała elegancką i wygodną bieliznę oraz ufundowała vouchery na zakupy. Wątek kobiecy wypełniła także prelekcja Magdaleny Białas, właścicielki marki biżuteryjnej Fuerza.

Znakomity catering uzupełniła degustacja wybornego szampana od firmy Willan Champagnes. Serwowano Blanc de Blancs Cuvee Selection - wytrawny, a zarazem subtelny trunek.

Anna Hamela, jedna z uczestniczek spotkania, podkreśliła, iż: - Najważniejsze to być w zgodzie ze sobą, tak często jak to tylko możliwe. To potrafić się z siebie śmiać, czasem do szaleństwa, bo szalone mamy czasy. I mieć męża, który się nie zużywa, tak jak ulubiony biustonosz. Dbać o swoją rozkosz, bo to ona nas odmładza.

Cykliczne spotkania w Klinice Korona spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Energia, jaka im towarzyszy, skupia nie tylko uważność na nasze zdrowie, ale także stwarza możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, skorzystania z bezpłatnych konsultacji oraz nawiązania nowych kontaktów.

Nie od dziś wiadomo, że w Klinice Korona uczestniczki spotkań i pacjentki mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bogatą wiedzę dr Marka Janisza. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z magazynem Imperium Kobiet oraz agencją I.D.MEDIA.

- To było rzeczywiście wyjątkowe spotkanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, a już od dziś, z jeszcze większą troską dbajmy o siebie! - podsumowała Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet.

Magdalena Sarnecka
fot. Katarzyna Gołąbska

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV
Współpraca: Ilona Adamska  I.D.MEDIA


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica