Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV poleca: NAJWAŻNIEJSZA JEST PROFILAKTYKA

Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV poleca: NAJWAŻNIEJSZA JEST PROFILAKTYKA
Akcję wspiera "Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV"
Myślisz, że do lekarza trzeba iść dopiero wtedy, gdy jest się chorym? Zapomnij o takim nastawieniu! Lepiej wcześniej wziąć sprawy w swoje ręce i zatroszczyć się o własne zdrowie. Wystarczy tylko, że będziesz wsłuchiwać się w rytm swego ciała, zaczniesz je wnikliwiej obserwować, zareagujesz na jego potrzeby i najważniejsze - nie zapomnisz o wiarygodnych badaniach profilaktycznych.Takie nastawienie to podstawa w walce z wieloma chorobami, a zwłaszcza z rakiem piersi!

Kłopot polega na tym, że większość kobiet albo zapomina o regularnych badaniach, albo uważa, że wystarczy we własnej łazience wykonać badanie palpacyjne. Tymczasem podczas tych badań dochodzi zwykle do przeoczenia zmiany, co jest często tragiczne w skutkach. Zamiast wczesnego wykrycia chorób piersi i ich definitywnego wyleczenia, panie trafiają za późno do lekarza!

Dlatego bez względu na naszą ocenę, warto przede wszystkim zatroszczyć się o regularnie wykonywane badanie diagnostyczne. W zależności od potrzeb będzie nim USG lub mammografia.

Najczęściej wykonywanym badaniem jest jednak USG. Dlaczego? To proste - ultrasonografia jest nie tylko bezpieczna i bezbolesna, ale jeszcze bardzo dokładna, gdyż pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany! Tylko w ten sposób przekonasz się, czy naprawdę nic nie zagraża twemu zdrowiu.

Pamiętając o regularnych badaniach, nie dopuszczasz do rozwoju choroby. Prawda, że to proste?

Więcej na: www.usg-piersi.com / Klinika Korona

Opracował i współpraca:  I.D.MEDIA  & MUSIC MEDIA PRESS
Poleca: "MUZYCZNA ZIMA 2016 MTV24.TV "Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica