Planeta Hitów Muyzczne Lato : - Kwadrans Na Urodę - AnaHickmann - stylowa ochrona Twoich oczu , poleca Ilona Adamska

Planeta Hitów Muyzczne Lato : - Kwadrans Na Urodę - AnaHickmann - stylowa ochrona Twoich oczu , poleca  Ilona Adamska
Planeta Hitów Muyzczne Lato : - Kwadrans Na Urodę - AnaHickmann - stylowa ochrona Twoich oczu , poleca Ilona Adamska ( Planeta Kobiet ) . Szukasz kompromisu między zabezpieczeniem wzroku przed szkodliwymi promieniami UV a wizerunkiem odzwierciedlającym najnowsze trendy? Już nie musisz - wszystkie te założenia spełniają okulary marki AnaHickmann!


Latem nasze oczy wymagają szczególnej ochrony. Musimy bowiem mieć na uwadze, że promienie słoneczne, oprócz bezpośredniego działania, uszkadzają nasz wzrok także odbijając się od wody, piasku, czy szyb samochodów. W efekcie czego plamka żółta, część oka odpowiedzialna za ostre i wyraźne widzenie, staje się osłabiona... Zapobiec temu procesowi mogą okulary przeciwsłoneczne, ale nie takie, które zostały zakupione w przypadkowym sklepie, lecz w salonie optycznym. Takie profesjonalne okulary przeciwsłoneczne zapewnią naszym oczom pełną ochronę dzięki zawartości wysokich filtrów, które są w pełni odporne na działanie zewnętrznych czynników.
Przyznajmy to jednak szczerze: nie sięgamy po okulary przeciwsłoneczne tylko dlatego, by jak najdłużej cieszyć się dobrym wzrokiem, lecz także po to, by przy pomocy tego uroczego dodatku wykreować dowolną letnią stylizację i zaakcentować swą osobowość. Zamiar ten najlepiej osiągniemy, gdy wybierzemy okulary przeciwsłoneczne marki AnaHickmann.
Oprawki tej portugalskiej marki podbijają serca kobiet ceniących modę i styl w ponad 30 krajach.
- W ofercie marki AnaHickmann swój "musthave" znajdą więc zarówno wielbicielki stonowanej elegancji, jak i miłośniczki nieprzemijającej klasyki, czy kobiety, które lubią podążać za modą. – mówi Justyna Kochańska, zajmująca się dystrybucją okularów w Polsce.
Okulary AnaHickmann, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest KOCH OPTICAL, to znakomita inspiracja zarówno dla trendsetterki, jak i poważnej bizneswoman, słowem: dla każdej kobiety, która chce zaakcentować swą osobowość i zawsze wyglądać profesjonalnie. Dlatego w ofercie marki AnaHickmann znajdziemy okulary, które przydadzą się nie tylko na plaży, ale też w podróży służbowej, plenerowej uroczystości rodzinnej, czy podczas spaceru z przyjaciółmi, pozwalając w każdej sytuacji czuć się luksusowo.

Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018 promuje akcję Fundacja A.R.T ( www.przeciwprzemocy.pl ) , twarzą akcji jest Ilona Adamska


Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica