KWADRANS ZDROWIA MTV24.TV : Gotowa na urlop!

KWADRANS ZDROWIA MTV24.TV : Gotowa na urlop!
Kwadrans Zdrowia MTV24.TV
 
Gotowa na urlop! KWADRANS ZDROWIA  MTV24.TV 

Zamiast cieszyć się na myśl o wakacjach, martwisz się swoją sylwetką? Nie musi tak być. Dzięki radom naszego eksperta, doktora Marka Janisza, przekonasz się, jak niewiele potrzeba, by bez kompleksów powitać lato!

Nawet jeśli twoje przygotowania do lata zaczęły się kilka miesięcy temu, wciąż możesz być niezadowolona ze swojego wyglądu. Najczęstszym powodem jest nieestetyczny wygląd skóry, która po intensywnym odchudzaniu traci gładkość i sprężystość.


W zamian za to, pojawić się na niej mogą trudne do zwalczenia rozstępy… Paradoksalnie, po ciężkiej pracy, której efektem miała być smukła, szczuplejsza sylwetka, musisz zmierzyć się z kolejnym problemem – utratą jędrności skóry. Jak tego dokonać? Najskuteczniejszym sposobem na poprawę kondycji ciała jest zapewnienie odpowiedniej dawki ruchu, który znakomicie kształtuje sylwetkę, przy jednoczesnym stosowaniu masaży tych partii ciała, które chcemy poprawić. 


Masaże – zarówno w profesjonalnym salonie, jak i w domowym zaciszu, przy użyciu specjalnego masażera lub szczotki, zapewniają znakomite efekty, pod warunkiem, że będą wykonywane regularnie. Co jednak możemy zrobić, jeśli do wymarzonego urlopu zostało zbyt mało czasu, by poświęcić go na intensywne ćwiczenia czy codzienne masaże? Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji są profesjonalne zabiegi masujące z użyciem najwyższej klasy urządzenia jakim jest Velashape, które zapewnia zjawiskowe efekty zaledwie po obejmującej kilka zabiegów kuracji:- Paniom, które po odchudzaniu nie są zadowolone z wyglądu swojej skóry zdecydowanie polecam ten zabieg. Ta metoda pielęgnacji, która jest hitem kosmetologii już od wielu lat, polega na równoczesnym wykorzystaniu trzech źródeł energii: mechanicznej, światła oraz prądu o wysokiej częstotliwości (RF). Zabieg jest wyjątkowo przyjemny – ma formę rozgrzewającego, rytmicznego masażu. Warto jednak wiedzieć, że powinien być wykonywany przez odpowiednio przeszkolony personel (lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, kosmetyczki). Rezultaty – gładsza, bardziej jędrna skóra i mniejszy obwód - są widoczne tuż po pierwszej sesji. – poleca doktor Marek Janisz z warszawskiej Kliniki Korona. VelaShape jest zatem idealnym rozwiązaniem problemów, z jakimi każda kobieta zmaga się po odchudzaniu i nie tylko - warto takie zabiegi wykonywać regularnie, aby podtrzymać skórę w świetnej kondycji.
- VelaShape to unikalna metoda eliminowania wielu niedoskonałości skóry przy pomocy specjalnego urządzenia aplikującego dobrane indywidualnie do naszych potrzeb serum. Preparat jest aktywny w głębokich warstwach skóry.- mówi doktor Marek Janisz - Dla lepszych wyników warto jednak zafundować sobie serię kilku regularnie wykonywanych zabiegów, które pozwolą cieszyć się zadbanym ciałem znacznie dłużej.
Profesjonalne zabiegi kosmetyczne to szybki i skuteczny sposób na walkę z niedoskonałościami skóry. Dzięki nim bez kompleksów założysz bikini i będziesz cieszyć się latem! Joanna Bielas / I.D.MEDIA   dla  ONE MEDIA  i  MTV24.TVOpracował  ONE MEDIA  dla  MTV24.TV 


 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica