KWADRANS ZDROWIA z MTV24.TV : Maksymalne spalanie tłuszczu

KWADRANS ZDROWIA z MTV24.TV : Maksymalne  spalanie tłuszczu
Kwadrans Zdrowia z MTV24.TV

Maksymalne spalanie tłuszczu - KWADRANS ZDROWIA z MTV24.TV

Każdy zastanawia się jak najszybciej można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, aby wyglądać i czuć się wspaniale. W tym artykule postaram się pokazać kilka prostych trików na szybkie spalanie tłuszczu.
Istnieją dwie podstawowe metody na zrzucanie wagi:

1 Zmieniamy swoje przyzwyczajenia żywieniowe przechodząc na dietę

2 Zaczynamy wykonywać ćwiczenia.

Należy pamiętać, że stosując te dwie metody, efekt będzie szybki i najbardziej efektowny.

Pamiętać należy, żeby zawsze zabierać ze sobą na trening wodę. Pij lekko schłodzone napoje
Kiedy się odwodnisz spowalnia to wszystkie funkcje organizmu, w tym metabolizm. Picie chłodnych napojów może pomóc w spalaniu kalorii, ponieważ organizm musi zużyć dodatkowa energie na podgrzanie.

Dlatego nie dopuszczaj do tego, wypijaj co najmniej 2 litry wody dziennie do tego jedz bogate w wodę pokarmy, pomoże Ci to zwiększyć tępo przemiany materii.
Antyoksydanty zawarte w niektórych herbatach, mogą przyspieszyć metabolizm. Wystarczy wypijać dziennie 300 ml. zielonej herbaty. Również imbir, gorzka czekolada, grejpfruty czy czosnek to tylko niektóre z najlepszych spalaczy tłuszczu. Wyrzuć Cukier ze swojej diety, który jest przyczyną otyłości oraz problemów z sercem.
Stosuj trening KARDIO czyli interwałowy. Biegaj przyśpieszając i zwalniaj lub odpoczywaj. Postaraj się dąć z siebie wszystko. Proponuję 200 metrów przyśpieszenia i 200 metrów truchtu.
Zmieniaj intensywność ćwiczeń organizm po pewnym czasie przyzwyczai się do wysiłku i będzie mniej spalał tłuszczu.
Pamiętaj że interwały to ćwiczenia, które powinno się wykonywać intensywnie bez większych przerw. Podczas dobrze ułożonego treningu interwałowego przez 20 minut można spalić nawet do 400 kalorii.
Na każdym treningu trenujemy wszystkie partie mięśniowe. Ćwiczenie jednej partii mięśni danego dnia nie pozwoli nam na szybkie spalanie tłuszczu. Należy wykonywać różne ćwiczenia podczas jednej sesji treningowej. Podnoś lżejsze ciężary z większą ilością powtórzeń .
Podczas układania swojego planu treningowego uwzględnij pływanie na basenie. W ciągu 45 minut spędzonych na basenie możemy zrzucić nawet 900 kalorii. Pamiętaj również o rowerze tylko 20 minut jazdy jest jak pokonanie 2 kilometrów truchtem.
Zrzucanie zbędnych kilogramów nie jest łatwym zadaniem. Brzuch oraz uda to partie, które gromadzą najwięcej tłuszczu. Dużo osób przestaje ćwiczyć gdyż nie widzi efektów. Tylko regularnymi ćwiczeniami i dobrze dobraną dietą można osiągnąć sukces.
https://www.facebook.com/MAZIPERSONALTRAINING

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS  dla MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica