MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca "Spalanie tłuszczu" i KONKURS FIRMY PROMIXX.PL

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca  "Spalanie tłuszczu" i KONKURS FIRMY PROMIXX.PL
Maciej Kiełbasa z MTV24.TV i Planetą Kobiet
Już dziś kolejna porcja porad trenera personalnego. Tym razem Łukasz Mazur zagłębi się w temat spalania tłuszczu, a firma Promixx zaprosi na wakacyjny konkurs!
Poleca "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV i Planety Kobiet.

Do wygrania - zestaw składający się z mikserów przydatnych dla każdego dbającego o swój sportowy wygląd i sylwetkę ufundowanych przez firmę PROMIXX (www.promixx.com.pl) wraz z najnowszymi płytami DJ.INOX feat: NICK SINCKLER.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jakie białko jest najlepiej przyswajalne? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: mmp@poczta.fm. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10.08.2015.

Każdy zastanawia się jak najszybciej można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, aby wyglądać i czuć się wspaniale. W tym artykule postaram się pokazać kilka prostych trików na szybkie spalanie tłuszczu. Istnieją dwie podstawowe metody na zrzucanie wagi:

1. Zmieniamy swoje przyzwyczajenia żywieniowe przechodząc na dietę
2. Zaczynamy wykonywać ćwiczenia

Należy pamiętać, że stosując te dwie metody, efekt będzie szybki i najbardziej efektowny. Pamiętać należy, żeby zawsze zabierać ze sobą na trening wodę. Pij lekko schłodzone napoje. Kiedy się odwodnisz - spowalniasz wszystkie funkcje organizmu, w tym metabolizm. Picie chłodnych napojów może pomóc w spalaniu kalorii, ponieważ organizm musi zużyć dodatkową energię na podgrzanie. Dlatego nie dopuszczaj do tego, wypijaj co najmniej 2 litry wody dziennie. Do tego jedz bogate w wodę pokarmy. Pomoże Ci to zwiększyć tempo przemiany materii.

Antyoksydanty zawarte w niektórych herbatach, mogą przyspieszyć metabolizm. Wystarczy wypijać dziennie 300 ml zielonej herbaty. Również imbir, gorzka czekolada, grejpfruty czy czosnek to tylko niektóre z najlepszych spalaczy tłuszczu. Wyrzuć cukier ze swojej diety, który jest przyczyną otyłości oraz problemów z sercem. Stosuj trening KARDIO czyli interwałowy. Biegaj przyśpieszając i zwalniając... lub odpoczywaj. Postaraj się dać z siebie wszystko. Proponuję 200 metrów przyśpieszenia i 200 metrów truchtu. Zmieniaj intensywność ćwiczeń organizm. Po pewnym czasie bowiem organizm przyzwyczai się do wysiłku i będzie mniej spalał tłuszczu.

Pamiętaj, że interwały to ćwiczenia, które powinno się wykonywać intensywnie bez większych przerw. Podczas dobrze ułożonego treningu interwałowego przez 20 minut można spalić nawet do 400 kalorii. Na każdym treningu trenujemy wszystkie partie mięśniowe. Ćwiczenie jednej partii mięśni danego dnia nie pozwoli nam na szybkie spalanie tłuszczu. Należy wykonywać różne ćwiczenia podczas jednej sesji treningowej. Podnoś lżejsze ciężary z większą ilością powtórzeń.

Podczas układania swojego planu treningowego uwzględnij pływanie na basenie. W ciągu 45 minut spędzonych na basenie możemy zrzucić nawet 900 kalorii. Pamiętaj również o rowerze - tylko 20 minut jazdy jest jak pokonanie 2 kilometrów truchtem.

Zrzucanie zbędnych kilogramów nie jest łatwym zadaniem. Brzuch oraz uda to partie, które gromadzą najwięcej tłuszczu. Dużo osób przestaje ćwiczyć gdyż nie widzi efektów. Tylko regularnymi ćwiczeniami i dobrze dobraną dietą można osiągnąć sukces.

Autor: Łukasz Mazur


MTV24.TV i PLANETA KOBIET  zaprasza:

Już 22 sierpnia w amfiteatrze w Rabce Zdroju odbędzie się ekskluzywna Gala organizowana przez Battle of Warriors pod nazwą "Górale vs Reszta Polski". Udział w niej bierze Maciej Kiełbasa trenujący pod okiem Łukasza Jarosza w klubie "Jarosz Fight Club". Telewizja MTV24.TV oraz Agencja I.D.MEDIA zostały partnerami medialnymi walk Macieja i wspierają go wizerunkowo. Sesja zdjęciowa została wykonana na terenie O.W.MIMOZA (Muszyna). Autorem jest Konrad Rogoziński.

Maciej Kiełbasa, podczas swojej walki, wystąpi w specjalnie zaprojektowanym na tę okazję stroju oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się zaraz po odbytej walce w jednym z hoteli SPA na terenie Małopolski. Projekt i wykonanie stroju firma: SMASH X-WEAR (www.smmash.eu). O energetyczny poziom walki, sesji zdjęciowej i przygotowań do kolejnych pojedynków zadba KOMODO (www.komodo24.pl).

Opracował: Music Media Press
Upominki dla widzów MTV24.TV : PROMIXX.PL , KOMODO ( Napoje energetyczne) , DJ.INOX
Poleca: Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica