Startujemy 27 września 2014 poleca MTV24.tv Znów na trasie - rajd Poznaj Małopolskę na 2oo!

Startujemy  27 września 2014  poleca MTV24.tv  Znów na trasie - rajd Poznaj Małopolskę na 2oo!
27.09.2014 poleca MTV24.tv
Znów na trasie - rajd Poznaj Małopolskę na 2oo!

Malownicze widoki, zamki, wzniesienia, konkursy z nagrodami i przejazd przez najpiękniejsze miejscowości – to tylko część atrakcji, które już niedługo czekają małopolskich motocyklistów.
27 września, spod krakowskiego salonu RingRoad na Yamaha wyjadą setki motocykli, by wspólnie przemierzyć tajemniczą trasę przez Małopolskę.

W I edycji rajdu turystycznego wzięło udział ponad 150 maszyn z całej polski i rozdano 200 nagród.
W tym roku na entuzjastów motoryzacji czeka jeszcze więcej niespodzianek!

Rajd rozpocznie się między 7.00 i 9.00 rano, 27 września, przed salonem RingRoad Yamaha na ul. Wielickiej 4. Motocykliści otrzymają mapniki z wyznaczoną trasą oraz zaznaczonymi lokalizacjami, w których czekają na nich pieczątki i nagrody.

Po dotarciu na metę – Zaporę w Niedzicy, uczestnicy wezmą udział w loterii nagród sponsorowanych przez miejscowości, przez które przejeżdżali, zaprzyjaźnione firmy oraz salon RingRoad.

Celem rajdu jest promocja Małopolski z innej perspektywy. Miasta i miasteczka, skanseny i zamki widziane z mniej uczęszczanych dróg, pokażą uczestnikom piękno regionu, które można dostrzec dopiero poza granicami wielkich miast.

Rajd nie jest wyścigiem, każdy uczestnik dobierze tempo jazdy do własnych preferencji. Priorytetem organizatorów jest dobra i bezpieczna zabawa.

Więcej szczegółów na temat rajdu znajdziecie na oficjalnym fanpage’u RingRoad Yamaha na stronie: http://on.fb.me/1v5fWCf.

Zapraszamy!  27.IX. 2014  z  telewizją  MTV24.tv  / Małopolskie.tv   Zapraszamy
 
Opraocwanie na podstawie materiałów prasowych orgnizatora
Music Media Press dla  MTV24.tv 
"Jesień 2014" - Music Media Press z płytami QUEST , IZABELA TROJANOWSKA , BUDKA SUFLERA , DANCE ATTACK vol.1   " JESIEŃ  2014  z patronem medialnym   MTV24.tvKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica