Piknikowy dochód – na wypoczynek wakacyjny młodzieży.

Piknikowy dochód – na wypoczynek wakacyjny młodzieży.
Pyszne ciasta, wielkie grillowanie i koncerty. Pokazy sprawnościowe GOPR, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Maltańskiej Służby Medycznej. To tylko niektóre atrakcje, które czekały w niedzielę (22 czerwca) na uczestników III Parafialny Pikniku Rodzinnego.

Podczas pikniku instruowano, jak pomagać ofiarom wypadków drogowych i uczono zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Były też pokazy sprawnościowe GOPR, Policji, Maltańskiej Służby Medycznej i Państwowej Straży Pożarnej z Krynicy - Zdroju. Nie zabrakło konkursów plastycznych dla milusińskich. Natomiast na tych, którzy wzięli udział w loterii fantowej czekały wspaniałe nagrody. Gościem specjalnym był zespół „Charyzmaty”. Piknikowy dochód przeznaczony jest na wakacyjny wypoczynek młodzieży.
   I Rodzinny Piknik Parafialny pod hasłem „Kościół Naszym Domem” odbył się we wrześniu 2012 roku w ramach VIII Spotkań z Kulturą Chrześcijańską. Tradycja ta jest kontynuowana. Celem imprezy dla całych rodzin organizowanych na deptaku jest – jak podkreśla ks. Bogusław Skotarek, proboszcz parafii – spotkanie w wymiarze duchowym, ale i formą zabawy. Organizatorem Rodzinnego Pikniku Parafialnego jest parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Krynicy – Zdroju.

Małgorzata Kareńska fot. Andrzej Gulewicz

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica