Rekolekcje na nartach. Trening duchowy i fizyczny!

Rekolekcje na nartach. Trening duchowy i fizyczny!
Po raz trzeci Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej wraz z Duszpasterstwem Księży Sercanów zapraszają na zimowe szaleństwo „Reko_narto_lekcji 2016” – połączenie treningu duchowego z fizycznym.

Reko_Narto_Lekcje łączą trening duchowy z fizycznym. Są wspaniałą okazją, aby spędzić więcej czasu na modlitwie, kontemplacji – bez codziennego zabiegania i obowiązków. To również okazja, żeby każdego kilka godzin poszaleć na snowboardzie czy nartach lub nauczyć się na nich jeździć.
  Tegoroczne rekolekcje „Wolni dzięki miłości” odbędą się w Gliczarowie Górnym (niedaleko Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej i Białego Dunajca) w dniach 23 - 30 stycznia 2016 roku. Koszt uczestnictwa to 550 zł. Cena obejmuje: dojazd z Tarnowa do Gliczarowa i z powrotem, pobyt oraz wyżywienie, a także przejazdy na stok, wypożyczenie sprzętu i instruktorów.
   Ponadto uczestnicy obozu mają zagwarantowaną zniżkę na karnety (45zł/5h zamiast 55 zł) na stokach oraz możliwość skorzystania dwukrotnie z basenów termalnych w cenie 15 zł (zamiast 50 zł). Więcej szczegółów na stronie www.reko-narto-lekcje.manifo.com oraz w Biurze KSM DT.

Oprac. (MK) plakat organizatora.
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica