"Szczypta Luksusu" dotarła z drukarnii patronat : MTV24.TV

 "Szczypta Luksusu" dotarła  z drukarnii  patronat : MTV24.TV
Szczypta Luksusu z logo MTV24.TV
24.09. Premiera w Warszawie , 30.09.książka we wszystkich salonach Empik i Eurokiosk , i sprzedaż wysyłkowa: www.multistore24.pl a już 4.10. w Karczmie "Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój) spotkanie autorskie z możliwością nabycia książki z autografem Ilony Adamskiej ( autorki książki) .

Szczypta Luksus to wyjątkowy projekt, bowiem po raz kolejny pieniądze ze sprzedaży książki zasilą konto Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy. W trakcie dzisiejszej gali zostaną wręczone prezenty i upominki od wielu polskich firm: Gońca, Axami, Bielendy czy Yankee Candle.

A już 4 października na terenie Karczmy "Cichy Kącik" (Krynica-Zdrój ) odbędzie się pierwszy wieczór autorski i promocja książki z możliwością zakupu i zdobyciem autografu Ilony Adamskiej i szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka, którego przepis także znalazł się w albumie.

Sama autorka poleca odwiedzenie gościnnych progów Karczmy "Cichy Kącik" w nadchodzącym okresie jesieni 2015 i zimy 2016 roku.
W trakcie spotkania ( 4.10.) nie zabraknie słodkiego upominku i poczęstunku od firmy STESKAL.

Opracował : Music Media Press

Poleca : MTV24.TV / IMPERIUM KOBIET
"JESIEŃ 2015 w MTV24.TV" - twarzą naszej akcji jest Maciej Kiełbasa młody zawodnik kickboxingu , któremu patronuje medialnie : MTV24.TV i agencja reklamowa I.D.Media ( Warszawa)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica