AMBASADA PACYFIKU gościć będzie "Szczyptę Luksusu" - Ilony Adamskiej pod patronatem MTV24.TV

AMBASADA PACYFIKU gościć będzie "Szczyptę Luksusu" - Ilony Adamskiej pod patronatem MTV24.TV
Ambasada Pacyfiku i Szczypta Luksusu
Kolejny wieczór pełen wspaniałych potraw, rozmów i prezentacji najnowszej książki pod redakcją Ilony Adamskiej. Jej "Szczypta Luksusu", zagości już 24 października w jednej z najpiękniejszych i najsmaczniejszych restauracji Krakowa "Ambasada Pacyfiku" . Nie zabraknie niespodzianek dla osób które licznie zapisywały się na promocję książki w której znajduje się przepis firmowany przez szefową kuchni.
Ilona Zdziech zaprezentowała i przedstawia w ksiażce przepis na "Sałata z Grillowanym Kangurem" , brzmi egzotycznie ,a smakuje wybornie tylko w  restauracji "Ambasada Pacyfiku" do którego zapraszamy. Nie zabraknie słodkiego poczestunku od  Cukierni STESKAL . Relacja na antenie MTv24.TV.
W rozmowie  z Iloną Adamską dowiedzieliśmy się iż "SZCZYPTA LUKSUSU 2 " będzie dostępna już w grudniu , i zapewne trafi pod choinki  i prezenty na Boże Narodzenie 2015 .

MTV24.TV / MUSIC MEDIA PRESS , media patronat książki "SZCZYPTA LUKSUSU"

Opracował : MTV24.TV
"Jesień 2015 w MTV24.TV" - Maciej Kiełbasa ( zawodnik kickboxingu ) media patronat : Agencja Reklamowo - Promocyjna  I.D.Media - Warszawa , telewizja MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica