Andrzej Krzysztofiak (szef kuchni Karczmy "Cichy Kącik") na 2016 rok dla widzów MTV24.TV

Andrzej Krzysztofiak (szef kuchni Karczmy "Cichy Kącik") na 2016 rok dla widzów MTV24.TV
Andrzej Krzysztofiak 2016 z MTV24.TV
Klub Dobrej Kuchni MTV24.TV i Planety Kobiet prezentuje kalendarz kulinarny którego twarzą jest Andrzej Krzysztofiak szef kuchni Karczmy "Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój), która jest partnerem "Klubu Dobrej Kuchni" i tegorocznej akcji "Muzyczna Zima 2016". Kalendarz promuje fundację A.R.T przeciwprzemocy.pl . Osoby które będą się bawiły na tegorocznej zabawie sylwestrowej( 31.12.) w "Cichym Kąciku" będą mieli okazję zdobyć ten unikalny kalendarz., biorąc udział w konkursach . Muzyka "na żywo" , wspaniałe menu , atmosfera to wszystko zagwarantuje wspaniałe powitanie 2016 roku.
Osoby które chcą zdobyć kalendarz zapraszamy do konkursu . Wystarczy w dniu 31.12. o godzinie 18.00 wysłać maila na adres: malopolskietvmedia@interia.pl , w temacie wpisując "Andrzej Krzysztofiak 2016 " , w treści podajemy swoje imie i nazwisko wraz z numerem teleofnu do wiadmości redakcji. Pierwsze pięć osób otrzyma kalendarz . O wygranej poinformujemy zwrotnym mailem .

Opracował MTV24.TV
Współpraca: Music Media Press
Foto: Music Media Press

Kalendarz 2016 z MTV24.TV promuje działanie fundacji : A.R.T.przeciwprzemocy.pl
Partnerami wspierającymi akcję są : MTV24.TV ,I.D.MEDIA ,KARCZMA CICHY KĄCIK , PLANETA KOBIET ,IMPERIUM KOBIET ,LAW BUSINESS QUALITY
Specjalne podziękowania dla firm: DELTA GRAPHIX , DRESZER MOTOR SPORT

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica