Artykuły

Firma  "GAWOR" i Małopolskie.TV nagradzają widzów  w konkursie świątecznym . Polecamy stoiska na "Targach Bożonarodzeniowych 2013-Rynek Głowny -Kraków

Firma "GAWOR" i Małopolskie.TV nagradzają widzów w konkursie świątecznym . Polecamy stoiska na "Targach Bożonarodzeniowych 2013-Rynek Głowny -Kraków

2013-12-21 | Smacznego | Kraków
Najsmaczniejsze wyroby tradycyjne , szynki, kiełbasy na świąteczny stół , to wszystko prezentuje na swoim stoisku w ramach targów Bożonarodzeniowych na Krakowskim Rynku , które odbywają się przyciągając tłumy osób spragnionych tej atmosfery Bożego Narodzenia. Małopolskie.TV w tym roku wskazuje stoiska które warto odwiedzić .
"GAWOR" Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja  dla widzów MAŁOPOLSKIE.TV (  www.gawor-wedliny.pl )

"GAWOR" Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja dla widzów MAŁOPOLSKIE.TV ( www.gawor-wedliny.pl )

2013-12-12 | Smacznego | Kraków
Boże Narodzenie bez suto i smacznie zastawionego stołu nie wyobraża sobie żadna rodzina. Małopolskie.Tv poleca stoisko z wyrobami tradycyjnymi które znajduje się w Krakowie od 30.XI. do 23.XII. w ramach targów "Bożonarodzeniowych 2013". Smak, jakość, pozwalają twierdzić iż wędliny firmowa znakiem "GAWOR" to najwyższa jakość świątecznego stołu każdej rodziny.
"GAWOR"-Produkcja Wędlin  z Podstolic , dla widzów Małopolskie.TV

"GAWOR"-Produkcja Wędlin z Podstolic , dla widzów Małopolskie.TV

2013-12-10 | Smacznego | Kraków
Bez konserwantów ,smaczne, zdrowe, wysokiej jakości , te wszystkie cechy posiadają wędliny firmy "GAWOR". Producenta wędlin z Podstolic. O wysokiej jakości wędlin tego producenta możemy przekonać się min: odwiedzając stoisko w ramach targów "Bożonarodzeniowych 2013" w Krakowie.
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica