Artykuły

Szczypta luksusu - dla Ciebie! , hit  na księgarskich półkach  poleca MTV 24.TV

Szczypta luksusu - dla Ciebie! , hit na księgarskich półkach poleca MTV 24.TV

2015-09-28 | Smacznego | Pozostałe
Na słodko, słono lub pikantnie. Gotowane, smażone czy pieczone... Każdy z nas ma swoje ulubione dania, za które chętnie „dałby się pokroić”. Coraz częściej jednak nie poprzestajemy na samym tylko degustowaniu potraw. Zainspirowani nowymi smakami, zdobywamy kolejne przepisy, składniki i przyprawy, by potem, dzięki najważniejszej z nich, czyli radości wynikającej z pasji, móc podzielić się ze swymi bliskimi kolejnym niezwykłym daniem.
Zobacz fotorelację z wyjątkowej premiery Szczypty Luksusu w MTV24.TV

Zobacz fotorelację z wyjątkowej premiery Szczypty Luksusu w MTV24.TV

2015-09-26 | Smacznego | Pozostałe
W miniony czwartek w klimatycznych ogrodach warszawskiej Osady odbyła się premiera albumu Ilony Adamskiej pt. Szczypta Luksusu, nad którą nasza telewizja objęła patronat medialny.
PREMIERA SZCZYPTY LUKSUSU W IŚCIE GÓRALSKIM STYLU , pod patronatem MTV24.TV

PREMIERA SZCZYPTY LUKSUSU W IŚCIE GÓRALSKIM STYLU , pod patronatem MTV24.TV

2015-09-25 | Smacznego | Pozostałe
Wczoraj (24.09) w WARSZAWSKIEJ OSADZIE odbyła się uroczysta premiera kulinarnego albumu SZCZYPTA LUKSUSU pod redakcją Ilony Adamskiej, redaktor naczelnej Imperium Kobiet.
 "Szczypta Luksusu" dotarła  z drukarnii  patronat : MTV24.TV

"Szczypta Luksusu" dotarła z drukarnii patronat : MTV24.TV

2015-09-24 | Smacznego | Pozostałe
24.09. Premiera w Warszawie , 30.09.książka we wszystkich salonach Empik i Eurokiosk , i sprzedaż wysyłkowa: www.multistore24.pl a już 4.10. w Karczmie "Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój) spotkanie autorskie z możliwością nabycia książki z autografem Ilony Adamskiej ( autorki książki) .
Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej premiera książki 24.09. Warszawa , 4.10. Karczma "Cichy Kącik"- Krynica Zdrój

Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej premiera książki 24.09. Warszawa , 4.10. Karczma "Cichy Kącik"- Krynica Zdrój

2015-09-24 | Smacznego | Pozostałe
W czwartkowy wieczór (24.09), punktualnie o 19.30 światło dzienne ujrzy najnowsza książka Ilony Adamskiej pt. "Szczypta Luksusu". Wydawnictwo już przed premierą zostało wysoko ocenione przez krytyków i recenzentów, a przez wielu przedstawicieli mediów otrzymało nawet miano przewodnika po luksusowych miejscach, restauracjach, które warto odwiedzić i zakosztować wykwintnych propozycji szefów kuchni.
Ilona Adamska i  Restauracja "Cichy Kącik" odliczają godziny do premiery książki

Ilona Adamska i Restauracja "Cichy Kącik" odliczają godziny do premiery książki

2015-09-22 | Smacznego | Pozostałe
Ilona Adamska autorka i pomysłodawczyni nowego hitu na "jesień 2015" odlicza dni i godziny do ukazania się jej kolejnego "dziecka". Tym razem to "Szczypta Luksusu". Pozycja która już została okrzyknięta jako jedno z najważniejszych wydawnictw kulinarnych 2015 roku. Premiera ogólnopolska nastąpi 24 września w Warszawie. A "Restauracja Cichy Kącik" ma w niej swój udział , jednym z przepisów jest właśnie przepis szefa kuchni tej najpopularniejszej restauracji lata 2015 roku wg. widzów MTV24.Tv i czytelników portalu Planety Kobiet.
Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA PREMIERĘ "SZCZYPTY LUKSUSU"  pod patronatem MTV24.TV

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA PREMIERĘ "SZCZYPTY LUKSUSU" pod patronatem MTV24.TV

2015-09-07 | Smacznego | Pozostałe
24 września w jednej z warszawskich restauracji odbędzie się premiera książki Ilony Adamskiej pt. "Szczypta Luksusu. Kulinarne inspiracje". Album wydawnictwa I.D.MEDIA to propozycja dla wszystkich łakomczuchów i osób, które uwielbiają eksperymentować w kuchni. Książkę poleca: MTV24.TV i Music Media Press.
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica