HUCZNE OTWARCIE KLUBU IMPERIUM KOBIET W KRAKOWIE pod patronatem MTV24.TV

HUCZNE OTWARCIE KLUBU IMPERIUM KOBIET W KRAKOWIE pod patronatem MTV24.TV
24 października w ekskluzywnej restauracji AMBASADA PACYFIKU na krakowskim rynku odbyła się promocja książki SZCZYPTA LUKSUSU połączona z otwarciem Klubu Imperium Kobiet w Małopolsce. Pod patronatem MTV24.TV i Music Media Press.

Ponad 40 wyjątkowych kobiet pojawiło się w sobotni wieczór w Hotelu Na Gródku, który w swoim podziemiach kryje w sobie elegancką restaurację polinezyjską serwującą dania kuchni Nowej Zelandii.

Spotkanie otworzył dr Dariusz Zdziech, badacz regionu Australii i Oceanii, który zaprosił następnie na scenę Ilonę Adamską, autorkę książki Szczypta Luksusu, w której zawarte są przepisy szefa kuchni tejże restauracji - Pani Ilony Zdziech.

W trakcie spotkania degustowano wykwintne małże nowozelandzkie serwowane na różne sposoby, wyborne szampany od marki Willan Champagnes a także pyszny tort ufundowany przez firmę STESKAL - będący niespodzianką od telewizji MTV24.TV, która od lat wspiera wszelkie poczynania Ilony Adamskiej.

Spotkanie połączone było z oficjalnym otwarciem Klubu Imperium Kobiet, który powstał w sierpniu tego roku i ma za zadanie wspieranie, integrowanie kobiet ciekawych życia. Pragnących nawiązywać nowe relacje i znajomości - także biznesowe.

- To był naprawdę wyjątkowy wieczór. Nie spodziewałam się tak serdecznego przyjęcia. Pojawiło się znacznie więcej Pań niż zakładaliśmy. Wieczór z doskonałą kuchnią nowozelandzką, wybornymi trunkami ale przede wszystkim z niesamowitą energią! Restauracja z kolei to miejsce do którego na pewno wrócę. I to już 25 listopada na spotkanie w ramach KOBIETY Z PASJĄ. - zapowiada Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet.

Wśród gości spotkania był także Andrzej Krzysztofiak szef kuchni restauracji Cichy Kącik, która także pojawiła się w albumie SZCZYPTA LUKSUSU. Wraz z szefową Iloną Zdziech wymieniali się swoimi wrażeniami na temat nowo powstałej publikacji wydawnictwa I.D.MEDIA.

fot. Jakub Gadzalski
Opracował : Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica