Ilona Adamska i Restauracja "Cichy Kącik" odliczają godziny do premiery książki

Ilona Adamska i  Restauracja "Cichy Kącik" odliczają godziny do premiery książki
Poleca : MTV24.TV i Music Media Press
Ilona Adamska autorka i pomysłodawczyni nowego hitu na "jesień 2015" odlicza dni i godziny do ukazania się jej kolejnego "dziecka". Tym razem to "Szczypta Luksusu". Pozycja która już została okrzyknięta jako jedno z najważniejszych wydawnictw kulinarnych 2015 roku.
Premiera ogólnopolska nastąpi 24 września w Warszawie. A "Restauracja Cichy Kącik" ma w niej swój udział , jednym z przepisów jest właśnie przepis szefa kuchni tej najpopularniejszej restauracji lata 2015 roku wg. widzów MTV24.Tv i czytelników portalu Planety Kobiet.

- „Szczypta luksusu” to książka inna niż wszystkie. Ekskluzywny album kulinarny, który nie jest zwykłym zbiorem przepisów, lecz stanowi również przewodnik po znakomitych hotelach i restauracjach, takich jak np. hotel Narvil, Ambasada Pacyfiku czy Zamek Ryn, a także po mniej znanych lokalach jak chociażby restauracja z Wrocławia – Food Art Gallery czy hotel Szafran, które mają duszę, niesamowitą energię, przemiłą obsługę... i gdzie można poczuć „niebo w gębie”! Wszystkie te miejsca łączy jedno: ich szefowie kuchni, utytułowani mistrzowie w swojej dziedzinie, nagradzani na różnych światowych konkursach kulinarnych, postanowili zaprosić nas w podróż do świata dobrego smaku i podzielić się swymi ulubionymi, ekskluzywnymi przepisami. - wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

W książce pojawia się także wiele znanych nazwisk, które także zdradzają przepisy na swoje kultowe dania. Wśród nich są popularne aktorki: Kasia Zielińska, Paulina Holtz, Joasia Jabłczyńska, Monika Mrozowska czy Ola Mikołajczyk. Nie zabraknie przepisu kulinarnego "Karczmy Cichy Kącik"- Krynica-Zdój , która została wybrana przez widzów MTV24.TV i czytelników Planety Kobiet na najpopualrniejszy obiekt gastronomiczny lata 2015. Na premierze książki obecny będzie szef kuchni Andrzej Krzysztofiak wraz z ekipą naszej telewizji.

Ilona Adamska, na co dzień zajmująca się wydawaniem magazynów IMPERIUM KOBIET i LAW BUSINESS QUALITY, zdradza, że w książce znajdziemy przepisy na tak wyjątkowe i ekskluzywne dania jak: sałata z grillowanym kangurem, łosoś w szampanie, małże św. Jakuba w pomidorowo – bazyliowym sosie, mus z sandacza czy ośmiornica z marakują.

Premiera  książki  już 24.września :

- To ma być luźne spotkanie, bez napięcia i nadęcia przy lampce szampana i dobrych przekąskach z grilla. Chcę odejść trochę od zamkniętych przestrzeni, stołów i imprez w sukniach wieczorowych. Ma być wesoło, jak na spotkaniu u przyjaciół w ogrodzie. Zagra m.in. Magdalena Szymańska oraz zespół VOCART. eu. Imprezę poprowadzi mój serdeczny przyjaciel Ryszard Rembiszewski. - dodaje Ilona.

Prężnie działająca bizneswomen odwiedzi również Małopolskę. 4 października pojawi się na promocji albumu w Krynicy w restauracji "Cichy Kącik".

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Opracował : Music Media Press 
Poleca : MTV24.TV
"JESIEŃ  2015 w MTV24.TV"  - Maciej Kiełbasa zawodnik kickboksingu , wspierany przez  I.D.Media  i MTV24.TV.


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica