Ilona Adamska po raz kolejny odwiedzi Krynicę! "Szczypta Luksusu" i "Kalendarz 2016"

Ilona Adamska po raz kolejny odwiedzi Krynicę!  "Szczypta Luksusu" i "Kalendarz 2016"
Ilona Adamska
Już po raz kolejny na zaproszenie MTV24.TV i Karczmy "Cichy Kącik" do Krynicy zawita Ilona Adamska - wydawca i redaktor naczelna kilku magazynów, książek, portal i blogów. Po ogromnym sukcesie sprzedażowym podczas wrześniowego wieczoru promującego jej najnowszy album kulinarny SZCZYPTA LUKSUSU postanowiliśmy na prośbę wielu Czytelników i fanów Ilony - zorganizować serię spotkań z Czytelnikami na terenie ośrodków spa i prestiżowych sanatoriów w Krynicy Zdrój.

Wieczór autorski otwarty dla wszystkich odbędzie się w uroczej karczmie CICHY KĄCIK w sobotę 14 listopada o godzinie 18.30. Właściciel restauracji Dariusz Mikulski szykuje dla gości sporo niespodzianek, a szef kuchni Andrzej Krzysztofiak zaserwuje dania, które znajdą się w drugiej części albumu - już w styczniu.

Na gości czeka biesiada w iście góralskim stylu, z dobrymi domowymi nalewkami, góralską kapelą i ... przepysznym tortem od firmy STESKAL.

Na Ilonę Adamską czeka również niespodzianka. Oficjalna premiera kalendarza na roku 2016 z jej wizerunkiem.

Zapraszamy w sobotę do Krynicy!

Przyjdź i spotkaj się z autorką SZCZYPTY LUKSUSU. Zdobądź nie tylko jej książkę, ale także elegancki kalendarz na ścianę!

Opracował : Music Media Press
Foto: Witold Szczekowski
Foto: Music Media PressKomentarze

2015-11-13 21:34:13 - mito ip:36.85.197.250
fspaniale. piękna i mondra kobieta. i jeszcze sukienke pienknom ubrała.
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica