ILONA ADAMSKA PO RAZ KOLEJNY W KRYNICY z MTV24.TV

ILONA ADAMSKA PO RAZ KOLEJNY W KRYNICY z MTV24.TV
Cichy Kącik - i STESKAL ( torty )
Już po raz drugi Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium kobiet i autorka książki SZCZYPTA LUKSUSU pojawiła się w weekend w karczmie Cichy Kącik, by promować kulinarny album, a także podpisać limitowaną serię kalendarzy z jej wizerunkiem, których wydawcą jest firma Music Media Press.

Podczas uroczystej kolacji na której pojawiło się ponad 70 osób odbyła się prezentacja SZCZYPTY LUKSUSU, degustacja lokalnych przysmaków, a także występ góralskiej kapeli. Spotkanie otworzył właściciel lokalu - Dariusz Mikulski, który w ramach prezentu zagrał specjalnie dla autorki książki i gości ... na skrzypcach.

Wybór Cichego Kącika na miejsce promocji nie jest przypadkowy. Szef kuchni Andrzej Krzysztofiak tej wyjątkowej karczmy w Krynicy Zdroju jest jednym z bohaterów albumu.

- Uwielbiam wracać do Krynicy, do Cichego Kącika. Jestem zawsze mile przyjęta przez gospodarzy karczmy i przedstawicieli  telewizji MTV24.TV. Czuję się w górach jak w domu, bo sama pochodzę w południa Polski, z malowniczych terenów Sanoka i pięknych Bieszczad. Cieszę się, że za każdym razem, gdy promujemy album SZCZYPTA LUKSUSU - sala jest pełna. Panuje miła, rodzinna atmosfera. Kapela góralska tylko potęguje ten nastrój. Wierzę, że już w styczniu wrócimy do Krynicy ponownie. Być może z drugą częścią Szczypty. - powiedziała w rozmowie z MTV24.TV Ilona Adamska.

Album Szczypta Luksusu to kolejny charytatywny projekt Ilony Adamskiej. Część pieniędzy ze sprzedaży książki zostanie przekazana na zakup najbardziej potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Fundacji SUKCES, która wspiera samotne mamy.

Książka do nabycia w sieci EMPIK i na www.multistore24.pl
Specjalne podziękowania dla firmy STESKAL za smakowite torty dla Ilony Adamskiej

Opracował : MTV24.TV
Współpraca : Music Media Press
Foto:  I.D.Media  & Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica