Ilona Adamska w Krynicy i jej przebojowa "Szczypta Luksusu" pod patronatem MTV24.TV

Ilona Adamska w Krynicy i jej przebojowa "Szczypta Luksusu" pod patronatem MTV24.TV
Tort firmy STESKAL dla Ilony Adamskiej


W piątek 9.10.2015 zawitała do Krynicy Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality, wydawca książki SZCZYPTA LUKSUSU. Już dziś o godzinie 18.00 w przytulnej restauracji Cichy Kącik odbędzie się spotkanie autorskie promujące najnowsze wydawnictwo I.D.MEDIA - tym razem o tematyce kulinarnej. Producent spotkania : MTV24.Tv i Music Media Press.


Ilona Adamska stworzyła projekt unikalny - zbiór przepisów szefów kuchni topowych restauracji w Polsce, gwiazd i blogerów kulinarnych. Projektowi przyświeca szczytny cel - część pieniędzy ze sprzedaży książki zostanie przekazana na zakup potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy.

Ilona Adamska od rana promowała swoją książkę podczas licznych wywiadów, które nagrywała na Górze Parkowej w Krynicy. Specjalnie dla niej zarezerwowano przejazdy kolejką linową w której również kręcono materiał dla małopolskiej telewizji MTV24.TV. Adamska wywołała poruszenie wśród turystów, liczne komentarze i zapytania dotyczące Szczypty Luksusu. Choć książka dopiero w przyszłym tygodniu trafi do sieci EMPIK (póki co dostępna jest w sprzedaży internetowej na multistore24.pl), to już dziś zbiera same pochlebne opinie i cieszy się sporym zainteresowaniem Czytelników.

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej kuchni do restauracji Cichy Kącik, która organizuje dziś spotkanie z autorką. Będzie górska kapela, regionalne jedzenie i trunki oraz pyszny tort od firmy Stekal. Zapraszają Karczma "Cichy Kącik" , szef kuchni Andrzej Krzysztofiak , który jest jednymz bohaterów "Szczypty luksusu"

Opracował :  Music Media Press
Foto: Music Media Press
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica