KLUB DOBREJ KUCHNI: Ilona Adamska wydaje 2 część SZCZYPTY LUKSUSU

KLUB DOBREJ KUCHNI: Ilona Adamska wydaje 2 część SZCZYPTY LUKSUSU
Szczypta Luksusu 2 z MTV24.TV
Ilona Adamska wydaje 2 część SZCZYPTY LUKSUSU , pod patronatem : MTV24.TV  / Music Media Press


Tuż po świętach, bo 1 kwietnia, odbędzie się premiera kulinarnego albumu "Szczypta Luksusu cz.2. Wiosenne inspiracje". Pierwsza część okazała się dużym sukcesem. Książka zyskała miano najlepszego albumu kulinarnego 2015 przyznanego przez naszych telewidzów i przyniosła agencji I.D.MEDIA prestiżowy tytuł najlepiej zorganizowanej kampanii PR-owej w Małopolsce.
- „Szczypta luksusu cz. 2. Wiosenne inspiracje" pozytywnie zaskoczy wielbicieli pierwszej edycji! Zamieściliśmy w niej wiosenne przepisy szefów kuchni cenionych restauracji w Polsce, które będą wspaniałą inspiracją zarówno podczas uroczystego rodzinnego obiadu, jak i ekskluzywnego przyjęcia. Jednak to nie wszystkie niespodzianki! Czytelnicy znajdą w drugiej części "Szczypty luksusu " również "strefę Fit", a w niej mnóstwo dań dietetycznych dla tych, którzy chcą dbać o linię. Przepisy na niskokaloryczne potrawy powstały przy współudziale znanej i cenionej psychodietetyczki ANNY SZCZYPEK, właścicielki cateringu dietetycznego SPOKOBOX i założycielki Klubu Równowagi. – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni książki.
Redaktor naczelna Imperium Kobiet znana jest z tego, że każdy projekt, który wymyśla ma zawsze charakter charytatywny. Zatem i tu warto wspomnieć, że "Szczypta luksusu" to książka inna niż wszystkie! Część dochodu ze sprzedaży albumu wesprze warszawską Fundację Sukces, która na co dzień wspiera samotne mamy.
Premierę książki i sam projekt wspiera wiele znanych firm, m.in. Rossmann, Parker, Davidoff Cafe, Cedrob, Kotanyi.
Kwietniowa premiera połączona będzie z 2. urodzinami magazynu – LAW BUSINESS QUALITY. Organizatorzy szykują sporo niespodzianek dla swoich gości, m.in. prezentację ekskluzywnych samochodów przygotowaną przez firmę Numer1Rent oraz degustacją sushi (Hokkaido Sushi).
W trakcie wieczoru przedstawiciele naszej telewizji wręczą nagrody w plebiscycie KOBIETA ROKU 2015. Statuetki odbiorą trzy wyjątkowe osoby: Joanna Zając, Krystyna Mazurówna i Ilona Adamska.
Imprezę umilą muzycznie Magdalena Szymańska, Anna Hamela i Andrzej Pichliński.
Już dziś zapraszamy fanów Szczypty Luksusu na pierwszy wieczór autorski, który odbędzie się 9.04.2016. w Krynicy Zdrój w przytulnej i gościnnej  karczmie Cichy Kącik, obecnej w części drugiej "Szczypty Luksusu":Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Foto: Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica