KLUB DOBREJ KUCHNI : Kulinarne nagrody ze "Szczyptą Luksusu 2" w Krynicy - Zdroju

KLUB DOBREJ KUCHNI : Kulinarne nagrody ze "Szczyptą Luksusu 2" w Krynicy - Zdroju
Ponad 150 osób zjawiło się w sobotni wieczór w karczmie Cichy Kącik w Krynicy-Zdrój na pierwszym wieczorze autorskim Ilony Adamskiej, promującym jej najnowszym album kulinarny "Szczypta Luksusu. Wiosenne inspiracje".

Wśród gości pojawili się przedstawiciele lokalnych władz, właścicielem hoteli i restauracji, artyści i przyjaciele wydawnictwa. Przyjechały osoby z Krakowa, Katowic, Warszawy i Łodzi.

Na stołach gościło pyszne swojskie jadło, góralskie przysmaki, wyborne trunki: wina, wódka i oryginalne piwo "Browar Gentleman". Gościom przygrywała góralska kapela. O słodkości i wyjątkowy tort zadbała cukiernia „NIKA”z Nowego Sącza. W trakcie wieczoru odbył się konkurs wizytówkowy. Do wygrania były wyborne wina od firmy „Winnica Chodorowa” i upominki od producenta wody mineralnej „Kryniczanka”. Ilona Adamska rozdawała nagrody, pozowała do zdjęć i opowiadała o projekcie, który od września ubiegłego roku nie schodzi z ust wielu fanów dobrego jedzenia.

Książka redaktor naczelnej Imperium Kobiet ma charakter akcji charytatywnej. Podczas warszawskiej premiery (1.04.2016) przekazano upominki dla podopiecznych Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „DOM".

- Bardzo dziękuję organizatorom spotkania - Panu Dariuszowi Mikulskiemu i dyrektorowi muzycznemu MTV24.TV za fantastycznie zorganizowane spotkanie. Wyjątkowa atmosfera, przemili goście, doskonałe jedzenie i klimat, który długo będę wspominać. - podsumowała po evencie bohaterka wydarzenia - Ilona Adamska.

Imprezie towarzyszyło pierwsze rozdanie statuetek w plebiscycie "DOBRE BO ZDROWE" telewizji MTV24.TV i ATV.

Nagrody odebrali: Dariusz Mikulski z okazji 80 - lecia Karczmy „Cichy Kącik” (www.cichykacik.com.pl), Uzdrowisko Krynica - Żegiestów S.A. za wodę mineralną „Kryniczanka”, producent wędlin „Wolarek” za „Lisieckie Wyroby Tradycyjne" (www.wolarek.pl). Specjalną statuetkę otrzymała Ilona Adamska za swoje kulinarne „dzieła”, czyli 2 części "Szczypty Luksusu".

W trakcie pobytu promocyjnego w Krynicy – Zdroju Ilona Adamska wraz z ekipą gościli w Hotelu „ORLIK” (www.hotelorlik.pl) o którym tak się wypowiedziała:

- Piękne, klimatyczne, bardzo czyste i zadbane miejsce. Przepyszne, domowe śniadania. Profesjonalna obsługa. Hotel godny odwiedzenia. Na pewno tam wrócę.

Kolejne statuetki „Dobre Bo Zdrowe” Klubu Dobrej Kuchni zostaną wręczone na przełomie maja i czerwca. Do grona partnerów Klubu dołączyły portale „Mama na obcasach" i „Manager na obcasach".

Książka "Szczypta Luksusu. Wiosenne inspiracje" do nabycia w sklepie internetowym www.multistore24.pl

Opracował: Music Media  Press
Fot: Łukasz Obiorek

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica