KLUB DOBREJ KUCHNI : LIAN ROSS & SZCZYPTA LUKSUSU dla widzów MTV24.TV

KLUB DOBREJ KUCHNI :  LIAN ROSS & SZCZYPTA LUKSUSU dla widzów MTV24.TV
Szczypta Luksusu 2016 MTv24.TV
Jesień za pasem , a kolejna edycja plebiscytu i nagród "Dobre Bo Zdrowe" już nadchodzi wielkimi krokami 17.X.2016 w Krakowie . Dziesięciu nagrodzonych specjalnymi statuetkami telewizji MTV24.TV , ATV , Planety Kobiet , Manager Na Obcasach i Szczypty Luksusu. Zapraszamy naszych widzów do wytypowania swojej ulubionej restauracji lub karczmy regionalnej , która wg was zasługuje na naszą statuetkę .
Liczymy na naszych widzów i czytelników do wspólnej zabawy i głosowania na najlepszych i najsmaczniejszą kuchnię. Swoje propozycje przesyłajcie do dnia  30.listopada 2016 na adres : iktv@interia.pl  w  tytle wpisujemy    "DOBRE BO ZDROWE"  , w treści  oddajemy głos i zgłaszamy swoją ulubioną restauracje do plebiscytu , podając imię i nazwisko , miejscowość i nuemr telefonu do osoby głosującej.  Finał  kolejnego plebiscytu  odbędzie się w styczniu 2017 roku w  Gdyni .
Wśród głosujących rozlosujemy pięć zestawów  płyta LIAN ROSS i książka  "Szczypta Luksusu" Ilony Adamskiej . Dodatkowo wśród osób które swoje propozycje prześlą do dnia 10.X.2016 rozlosujemy  2 zaproszenia dwu osobowe na galę nagród i uroczysty obiad z nagrodzonymi , która odbędzie się 17.X.2016 w Krakowie.
Zapraszamy do wspólnej zabawy "DOBRE BO ZDROWE" 
Partnerzy plebiscytu :  telewizja  MTV24.TV  , ATV z Warszawy ,. Planeta Kobiet  , Manager Na Obcasach , Szczypta Luksusu , Dobre Bo Zdrowe .

Opracował : MTV24.TV
Współpraca:  IK TV RECORDSKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica