KLUB DOBREJ KUCHNI : Łoscypek owijany boczkiem z sosem chrzanowym - Karczma "Cichy Kącik"

KLUB DOBREJ KUCHNI : Łoscypek owijany boczkiem z sosem chrzanowym - Karczma "Cichy Kącik"
Klub Dobrej Kuchni MTV24.TV
KLUB DOBREJ KUCHNI :" Łoscypek owijany boczkiem z sosem chrzanowym" prezentuje Dariusz Mikulski właściciel i restaurator Karczmy "Cichy Kącik" z Krynicy - Zdroju . Zapraszając naszych widzów na wieczór autorski Ilony Adamskiej i najnowszej książki "Szczypta Luksusu 2" , w której znalazł się przepis autorstwa Dariusza Mikulskiego.

Łoscypek owijany boczkiem z sosem chrzanowym

Składniki:
1 owalny łoscypek
3 plastry boczku gotowanego
ogórek kiszony
sos chrzanowy

Przygotowanie:
Kroimy 3 centymetrowe krążki łoscypka oraz 3 długie plastry boczku. Łoscypek owijamy boczkiem i grullujemy aż do zarumienienia boczku i zgrillowania sera.
Sugestia podania: Na podłużnej rawierce kładziemy serki owinięte boczkiem, sos chrzanowy i 2 cząstki ogórka kiszonego.

Autor : Dariusz Mikulski  (  Karczma "CICHY KĄCIK" - Krynica Zdrój )

A my już dziś zapraszamy na pierwszy wieczór autorski Ilony Adamskiej i promocję 2. części Szczypty Luksusu, która odbędzie się 9 kwietnia w Krynicy w restauracji "Cichy Kącik". W programie poza spotkaniem z autorką - degustacja nalewek góralskich i chłopskiego jadła. Premiera połączona będzie z degustacją nowej marki piwnej - "Miedziany Drań"(Gentleman Browar) oraz napojów Keepcan Energy Drink.

Poza występem tradycyjnej góralskiej kapeli - na scenie pojawi się gość specjany z Włoch - RICCARDO CAMPA. To słynny artysty muzyki lat 80 tych, który zgodził się zagrać specjalnie dla Ilony Adamskiej i jej gości.Muzyczna część wieczoru to także prezentacja płyty "TOP POP", której twarzą jest Maciej Dreszer - kierowca wyścigowy. Sam album promuje zaś działanie fundacji A.R.T.przeciwprzemocy.pl ,

Wybór miejsca na pierwszy wieczór autorski Ilony Adamskiej nie jest przypadkowy. Małopolska uwielbia działania prężnie działającej bizneswomen, co potwierdziła niedawno wręczając Adamskiej statuetkę w plebiscycie "Kobieta Roku 2015" przyznawaną przez telewizję MTV24.TV. Poza tym w książce znalazła się także karczma "Cichy Kącik" z wyjątkowym przepisem autorstwa samego właściciela - Dariusza Mikulskiego.

Jeśli nie wiesz jak spędzić sobotni wieczór w Krynicy - koniecznie przyjdź do Cichego Kącika. Gwarantujemy niezapominane atrakcje!

 Opracował :  Music Media Press dla MTV24.TV
 KLUB DOBREJ KUCHNI : MTV24.TV / PLANETA KOBIET / SZC ZYPTA LUKSUSUKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica