KLUB DOBREJ KUCHNI : Nagradza MTV24.TV & PLANETA KOBIET ,wspiera Nas KOMODO Energy Drink

KLUB DOBREJ KUCHNI :  Nagradza MTV24.TV  & PLANETA KOBIET ,wspiera Nas KOMODO Energy Drink
Nagrody Klubu Dobrej Kuchni
Klub Dobrej Kuchni PLANETY KOBIET
W dniach 27 i 28 lutego w salach hotelu Mercure Dosłońce Conference & SPA , miały miejsce miłe spotkania i uroczyste wręczenie nagród „Klubu Dobrej Kuchni” telewizji MTV24.TV i czytelników portalu Planeta Kobiet. Partnerem pierwszych nagród była firma KOMODO Energy Drink , która zadbała o energetyczne i pełne napięcia wieczory. Wręczyliśmy „Certyfikat” dla Restauracji Hotelu Mercure Dosłońce Conference & SPA – Partner Klubu 2016 roku , wraz z nagrodą dla najlepszej potrawy i innowacyjność w przepisie „Kwaśnica” ( takiej kwaśnicy nie spotkamy nigdzie ) Nagrodę odebrał szef kuchni Grzegorz Słota. Barmanem miesiąca „stycznia 2016” został młody zdolny i jeden z najlepszych barmanów w Małopolsce Tomasz Łach . Serdecznie gratulujemy , kolejne nagrody zostaną wręczone już w marcu , dla barmana miesiąca „luty2016” oraz kolejnego partnera naszego klubu. Po części oficjalnej goście hotelu, i restauracji przenieśli się do lobby baru gdzie Tomasz Łach serwował drinki swojego autorstwa , a redakcja muzyczna MTV24.TV zadbała o prezentację przebojów . Goście bawili się w rytmie lat 80tych a toast został wzniesiony napojem energetycznym KOMODO.

Tomasz Łach prezentuje „ BLUE Mercure”  ( barman  Hotelu Mercure Dosłońce Conference & SPA )

Składniki :

Blue curacao 40ml
Wódka 40ml
Sok z cytryny 10ml
Komodo Energy Drink

Do shakera wlewamy wszystkie składniki prócz komodo plus kilka kostek lodu.
Przelewamy zawartość shakera bez lodu do kieliszka koktajlowego.
Na koniec wlewamy ostrożnie komodo do pełna
Życząc smacznego .

Opracował: Music Media Press , Foto : Music Media Press
Partnerem „Klubu Dobrej Kuchni” jest wydawca książki „Szczypta Luksusu” I.D.Media , Producent KOMODO ENERGY DRINK ( www.komodo24.pl )
Zapraszamy restauracje z całego kraju do współpracy i przystąpienia dla wspólnego działania i prezentowania swoich przepisów kulinarnych.
Zgłoszenia wysyłamy na adres: mmp@poczta.fm lub telefonicznie 506-784-988.

KLUB DOBREJ KUCHNI MTV24.TV  / PLANETA KOBIET / SZCZYPTA LUKSUSUKomentarze

2016-03-02 09:39:13 - Weronika ip:83.4.121.22
Gratuluje , jadłam "Kwaśnicę" polecam faktycznie , jury się nie pomyliło .Oceniając wysoko ten specjał z Mercurego .oby tak dalej
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica