KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu 2 " pod redakcją Ilony Adamskiej

KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu 2 " pod redakcją  Ilony Adamskiej
Szczypta Luksus 2 - Ilona Adamska
KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu 2 " pod redakcją Ilony Adamskiej , pod patronatem MTV24.TV / Music Media Press .Czytelnicy "Szczypty luksusu cz. 2 " (poza przepisami szefów kuchni najlepszych restauracji w Polsce) znajdą również "strefę Fit", a w niej mnóstwo dań dietetycznych dla tych, którzy chcą dbać o linię. Nie zabraknie przepisu z restauracji która jest prawdziwą wizytówką Krynicy Zdrój , jaki przepis zaproponują i która z restauracji zagości w "Szczypcie Luksusu 2" dowiemy się już 1 kwietnia w trakcie premiery książki w Warszawie , a już 9 kwietnia premiera książki w Krynicy -Zdrój .
W książce znajdą się Przepisy na niskokaloryczne potrawy powstały przy współudziale znanej i cenionej psychodietetyczki ANNY SZCZYPEK, właścicielki cateringu dietetycznego SPOKOBOX i założycielki Klubu Równowagi - grup motywacyjnych dla osób odchudzających się.

Anna Szczypek to także twórca Metody Równowagi Metabolicznej, która otrzymała wyróżnienie SWPS. Pomogła setkom osób odzyskać równowagę w odżywianiu i wrócić do szczupłej sylwetki.

Dzięki psychodietetycznemu podejściu, catering SpokoBOX jest najszybciej rozwijającym się cateringiem dietetycznym na Mazowszu, ponieważ klienci tracą kilogramy bez poczucia, że są „na diecie”.

Pasjonatka gotowania, testowania nowych przepisów, uwielbia nowości i wszystko musi sama wypróbować.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Zródło : SZCZYPTA LUKSUSU / ILONA ADAMSKA
Foto: I.D.Media Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica