KLUB DOBREJ KUCHNI wystartował 27.X.2015 / MTV24.TV , PLANETA KOBIET , IMPERIUM KOBIET /

KLUB DOBREJ KUCHNI wystartował  27.X.2015 / MTV24.TV , PLANETA KOBIET , IMPERIUM KOBIET /
Ilona Zdziech i Andrzej Krzysztofiak
Klub Dobrej Kuchni
W trakcie jesiennych rozmów przeprowadzonych przy okazji otwarcia kolejnego Klubu Imperium Kobiet połączonego z promocją książki Ilony Adamskiej „Szczypta Luksusu” , przedstawiciele Imperium Kobiet , Planety Kobiet , telewizji MTV24.TV , pod przewodnictwem Ilony Adamskiej podjęli decyzję o powstaniu nowego kulinarnego projektu.
Klub Dobrej Kuchni , to prezentacja specjalnie przygotowanych przepisów kulinarnych dla klubu , czytelników i widzów partnerów medialnych wspomnianego nowego „Klubu Dobrej Książki”.
Klub będzie nagradzał i przyznawał specjalne dyplomy i certyfikaty które otrzymają restauracje , szefowie kuchni którzy będą wskazywani przez czytelników portali współpracujących z klubem jak i specjalnego jurry oceniającego dane przepisy i restauracje .
Nad projektem czuwać będzie Ilona Adamska która została już okrzyknięta kobietą sukcesu i dobrze znającą realia życia medialnego . To właśnie z rąk Ilony będą odbierać nagrodzeni nasze dyplomy które wskazywać będą te warte odwiedzenia restauracje i będzie można spróbować tych prezentowanych przepisów .
Klub Dobrej Kuchni będzie prezentował kuchnie krajowe jak i kuchnie świata , które warto szeroko odkrywać i kosztować . Nie zabraknie przepisów dla wszystkich dbających o dobrą sylwetkę , zdrowego stylu i trybu życia .
Na sobotniej promocji książki „Szczypta Luksusu” spotkali się szefowie dwóch restauracji i szalenie popularnych kuchni których przepisy znalazły się właśnie na łamach wspomnianej książki.
Ilona Zdziech ( Ambasada Pacyfiku w Krakowie ) i Andrzej Krzysztofiak ( Karczma „Cichy Kącik”-Krynica Zdrój ) rozmawiali o swoich przepisach , i zachęcając uczestniczki Klubu Imperium Kobiet do częstego odwiedzania wspomnianych restauracji . Każda z nich prezentuje wspaniale i smaczne menu . Obie restauracje chcą powalczyć o przychylność czytelników i gości odwiedzających obie restauracje i zawalczyć o wspomniane klubowe dyplomy.
Pierwsi nagrodzeni zostaną ogłoszeni już w grudniu br , a uroczyste wręczenie nastąpi w styczniu 2016 roku.
Zapraszamy wszystkie restauracje z całego kraju do współpracy i przystąpienia dla wspólnego działania i prezentowania swoich przepisów kulinarnych i restauracji . Zgłoszenia wysyłamy na adres: mmp@poczta.fm , kontakt telefoniczny : 506-784-988
Media patronat nad „KLUB DOBREJ KUCHNI” obejmują : Planeta Kobiet , Imperium Kobiet , Telewizja MTV24.TV
Współpraca : Cukiernia „STESKAL „ ( www.steskal.com.pl ) i Producent napojów energetycznych „KOMODO’ ( www.komodo24.pl )

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS
Poleca : MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica